Długa przerwa + outfit + mój kociak ;)

Witam Was wszystkie serdecznie ;) od razu chciałam przeprosić za tak długą przerwę, ale na końcu posta dowiecie się czym spowodowana była owa przerwa :) Oczywiście życzę Wam wesołych i pogodnych świąt ;)! i mokrego dyngusa ;)! A więc tak... Ciekawe co u mnie? Matuuuure ;( już za niedługo więc ostro wzięłam się do nauki ;p są wśród Was tegoroczne maturzystki???? Ja osobiście zdaję: j. polski - podstawa + rozszerzenie, matematyka - podstawa, j. angielski - podstawa, wiedza o społeczeństwie - rozszerzenie ;). Więc nauki troszkę jest. Ale nie zabrakło oczywiście czasu na kupienie sobie jakiegoś drobiazgu, którym jest sweterek ze sklepu TEXTIL za 14.99zł ;) jak Wam się podoba???? Aaaaa i zapewne jesteście ciekawe mojego nowego (w sumie ma 14 lat ;p) kociaka :) hehe zdziwione? tak to właśnie auto jest moim kociakiem - Ford Puma :) zdjęcie robione na szybko i przed jakimkolwiek wybajerzeniem :) od dawna marzyła mi się taka furka :) mała o fajnych kształtach a przede wszystkim z silnikiem 1.7 i 125 konikami pod maską ;)! mam nadzieję, że już niebawem pokażę Wam ją w całej okazałości ;) (pora zmienić opony na letnie i założyć alufelgi ;p).
Outfit wydaję mi się zwyczajny :) ale w sam raz na skromne wielkanocne śniadanie w gronie rodziców i rodzeństwa :) co o nim myślicie ;)??????
Moja Pumka :)

I na koniec :) wiecie co umila mi naukę :)??? słuchanie Radia Freee :) dlatego też zachęcam Was do posłuchania go chociaż 5 minut a na bank spodoba się Wam tak jak mi :)!
Wesołych ;*!

6 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.