` Mega Krzem czyli...

... 19 dni minęło odkąd zaczęłam zażywać ten suplement diety. Suplement przedstawiałam Wam w tym poście klik. Miałam szczęście, że Avet Pharm umożliwiło mi testowanie tego produktu.
Co się zmieniło przez ten czas? Otóż... z racji, że tabletkę należy zażywać po posiłku od 19 dni jem regularne śniadania (nareszcie coś mnie zmobilizowało :)!), włosy zaczęły mniej wypadać - jednak nadal ten problem występuję, mam nadzieję, że po zakończeniu kuracji pozbędę się go bezpowrotnie. Tabletki mają ziołowy zapach i czasem gdy dotkniemy ich językiem w ustach pozostaję posmak siana(?!) :P Zanim zaczęłam zażywać Mega Krzem włosy wypadały garściami - chociaż myślałam, że pozbyłam się tego problemu po stosowaniu Radicalu. Aktualnie zauważyłam, że faktycznie produkt powoli hamuję wypadanie włosów. Teraz czas na kwestię paznokci - tu niestety bez zmian, odkąd pamiętam zmagałam się z kruchymi, łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami, przez 19 dni nie zauważyłam żadnej zmiany w ich stanie, być może po kolejnych 41 dniach kuracji coś się zmieni. Aktualnie posiadam zapas tabletek na 5 miesięcy co bardzo mnie cieszy :) czekajcie na kolejny post na temat zakończenia kuracji :)!

6 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. JA używałam skrzypovity i zauważyłam poprawę :) Więc również mogę polecić.

  Zapraszam:
  http://lovinginlive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj najlepsze działanie chybaj eszcze przed Tobą :) To dopiero początek :) Ja msuze coś znalećźźć na wypadajace włosy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dobrze że są już pozytywne rezultaty;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja na paznokcie wystartowałam z EVELINE i powiem Ci, że jak miałam dosłownie jak papier, tak teraz mam w miare twarde pazury :)

  zapraszam do mnie na rozdanie!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja osobiście nie wierzę w działanie żadnych suplementów, nie mogę się do nich przekonać. Im mniej chemii tym lepiej :) Preferuję raczej jakieś naturalne witaminki przyjmować w formie warzyw, owoców. Czasem nawet różne herbatki ziołowe są dobre, pomagają w niektórych problemach.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.