`blogerskie pożegnanie lata - Kielce 22.09.2013

Dziś przychodzę do Was z relacją ze wczorajszego spotkania blogerek, które odbyło się w Kielcach :)
Na spotkanie wybrałam się razem z Agnieszką z bloga Agnes Beauty, do pokonania w obie strony miałyśmy ponad 300km jednak chęć poznania nowych osób zwyciężyła. Niedziela... zazwyczaj w ten dzień śpię do godziny 10 jednak wczoraj pobudka nastąpiła przed 7 :) Szybki makijaż, pakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy typu aparat, nawigacja, rzeczy na wymianę i... nagle orientuję się że nie mam odpowiedniego kabla do nawigacji! Szybko popędziłam do rodzinnego domu i zostałam poratowana odpowiednim kablem. Kabel jest, nawigacja jest brak tylko Agnes, pokonuje kolejne kilometry z Urzędowa zabieram Agę. Teraz droga jest już prosta. Do Kielc dojeżdżamy przed godziną 11, spotkanie rozpoczyna się o 13. Szybka wizyta w Macu, herbata w lokalu przy rynku i ruszamy do TokajCafe, poznajemy nowe osoby siadamy spokojnie przy stole i nagle dowiadujemy się że drogeria Hebe którą widziałyśmy nieopodal jest otwarta również w niedziele, do rozpoczęcia spotkania zostało 20 minut. W pośpiechu wybiegamy z lokalu i po chwil znajdujemy się w raju... z którego obie wychodzimy z litrowymi maskami Kallos'a Silk - ani mi ani Adze maska nie była potrzebna, jednak kobiecość wygrała... bo jak tu nie kupić litrowej maski za 10zł?! Biegniemy z powrotem do lokalu. Spotkanie rozpoczynamy prezentacją znanej nam dobrze Pani Basi z firmy Mariza, tym razem miałyśmy okazję pomacać i pooglądać kolorówkę. Po prezentacji Pani Basi przychodzi kolej na Panią Renatę z Pat&Rub, która za minuty na minutę wyciąga ze swojego kuferka co raz ciekawsze produkty. Po prezentacjach przyszedł czas wymian. Z wymiany przywiozłam moją ulubioną maskę Biovax - keratyna i jedwab oraz eyeliner w morskim kolorze :) Kolejną częścią spotkania była abawa integrująca, każda z uczestniczek losowała pytanie i odpowiadała na forum, dzięki temu dowiedziałyśmy się skąd jest Aga, jakie jest marzenie Iwony oraz jak spalić pędzel Hakuro, a raczej czego nie robić żeby go nie spalić :) Na koniec dziewczyny rozdały prezenty od sponsorów, paczuch nie było końca, dojście do auta z taką ilością prezentów graniczyło z cudem jednak udało się! Organizatorkom bardzo dziękujemy za gościnę oraz za miło spędzoną niedzielę, firmom dziękujemy za upominki które na pewno zagoszczą dumnie w naszych kosmetyczkach.
Jutro pojawi się post z prezentami od sponsorów :)
Uczestniczki spotkania:


fot. by A. Kłak klik

13 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. na ostatnim zdjęciu wyglądasz na zmartwioną taką ilością prezentów :) dziękujemy za miło spędzony czas i mamy nadzieję, że będzie okazja kiedyś dłużej porozmawiać :) lato pożegnałyśmy w wielkim stylu ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. pozazdrościć takiego spotkania :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ostatnie zdjęcie powala :) Lubię to ! *_*

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, Iv90 również wspominała o tym spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeee ostatnie zdjęcie najlepsze ;) W końcu mogłam Was wszystkie poznać i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś takie spotkanie powtórzymy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ha ha zdjęcie ostatnie genialne :) Było super mam nadzieję że to nieostatnia nasza podróż razem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie załamuj się ! ;) Ile będzie przyjemnego testowania! A spotkanie widać, że udane;)

  OdpowiedzUsuń
 8. hahaha to ostatnie zdjecie jest genialne!!:) ;*

  OdpowiedzUsuń
 9. Sama bym się na takie spotkanie wybrała :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne kosmetyki ostatnie zdjęcie jest świetne!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.