`New in - Firmoo

Moi drodzy :)! Ostatnio mogliście przeczytać relację ze spotkania blogerek w Kazimierzu oraz zajrzeć do paczek które na nim otrzymała. Co powiecie żeby tym razem zajrzeć do mojej "pocztowej skrzynki"? Zapraszam więc do pogwałcenia mojej prywatności i zajrzenia do paczki którą ostatnio przywiało do mieszkania z bardzo dalekich stron :).

Zapewne każda z Was już zna sklep Firmoo, zapewne każda już wie, że pierwsza para okularów jest za free. Firmoo mocno uderzyło w blogosferę i mnóstwo osób dostało propozycję współpracy. Co wyróżnia Firmoo? Duży asortyment sklepu, solidne wykonanie okularów i błyskawiczna przesyłka!
Standardowy zestaw zawiera: okulary, futerał twardy, ściereczka do okularów, materiałowe etui oraz zestaw naprawczy który nam się nie przyda z racji dobrego wykonania okularów.

W zeszłym roku miałam okazje otrzymać okulary od Firmoo i postawiłam wtedy na czarne prostokątne oprawki, tym razem postawiłam na coś żywszego czyli czerwień i śmiało mogę powiedzieć, że dokonałam trafnego wyboru.
12 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.