`Gdzie jestem kiedy mnie nie ma...

Witajcie! Bywam tu coraz rzadziej jednak staram się mimo wszystko zagospodarować czas poświęcony blogowaniu tak aby wypełnić te luki pustki na blogu. 
Dlaczego tak się dzieję? Gdzie jestem kiedy mnie nie ma? Co robię skoro nie paraduję w nowych ubraniach przed obiektywem?
Na wszystkie pytania otrzymacie odpowiedź za chwilę, tylko wytrwajcie :)
Otóż 8 maja odbył się kolejny zjazd Grupy Zawodowej XIV (o ile się nie mylę) "Zawsze gotowi",
wypadało pojechać, pokazać się, powiedzieć co się zrobiło i co się ma w planach, zobaczyć się z ludźmi i wymienić doświadczeniami związanymi z branżą, zawsze też można założyć się z Prezesem przy świadkach, że będzie się najmłodszą osobą w firmie która weźmie auto "w prezencie" od firmy (zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam) .Ktoś pomyśli szkolenie jak szkolenie, pójdę posiedzę, wrócę i nic dalej nie zrobię - nie w moim przypadku. Po powrocie nie mogę spać, setki pomysłów przychodzi mi do głowy a ja gdybym mogła noc poświęciłabym na pracę i działania.
Jaki był mój plan na maj? Co udało się zrealizować? Co zobaczycie niebawem?
Plan na maj był prosty i łatwy do wykonania - kładziemy nacisk na spotkania z przedstawicielami gmin i sołectw, udzielamy się charytatywnie i... robimy wielkie "coś" (za niecały miesiąc dowiedzcie się więcej o co chodzi).
Co udało się zrealizować?
W dniu 12.05 odbyło się pierwsze spotkanie z Radą Gminy Konopnica oraz przedstawicielami sołectw tejże gminy - to było nasze pierwsze spotkanie, któremu towarzyszył stres i gdyby nie Dyrektor Generalna Marzena Serwatka - jak nic umarłabym na zawał serce! Ogromne wsparcie jakie dała nam Marzena zaowocowało dwa dni później kolejnym spotkaniem na którym pojawiliśmy się już  w mniejszym składzie.
A gdzie dokładnie dotarło Automobile Expert?
Hrubieszów - nie było to łatwe wyzwanie... Pobudka o 4:30 i trasa w niesamowitej zlewie, żeby parę minut po 8 zostać ugoszczonymi kawą i uśmiechem Pana Sekretarza. Hrubieszów pomimo, że nie przywitał nas piękną pogodą, pomógł nam rozwinąć skrzydła. W tym momencie przypomniałam sobie o moim gadulstwie i tym, że kto jak kto ale ja nie powinnam się stresować. Postanowiłam więc "wejść" w słowo Marzenie i prezentację poprowadzić razem z nią. Wyszło nieskromnie mówiąc 100 razy lepiej niż w Gminie Konopnica. Dodatkowo wiem, że w tym rejonie rozwija się godna następczyni która już niebawem obejmie tą gminę swoją opieką.
Jakie mamy plany na najbliższe dni?
Z racji wyjazdu mojego menedżera, Marzenka ma teraz ze mną urwanie głowy :) Pierwszy wyjazd do Hrubieszowa za nami, drugi przed nami - tym razem widzimy się na pikniku charytatywnym "Dla Zuzi", Automobile to nie tylko likwidacja szkód, ale też wsparcie dla najmłodszych i potrzebujących.
Ponadto mój kalendarz zapełnia się z dnia na dzień co raz bardziej, kolejne spotkania z przedstawicielami gmin już niebawem, struktura rośnie w siłę a ja usilnie uczę się samodyscypliny żeby podołać wszystkim rzeczom które na siebie wzięłam. 
Za dobiegający do końca powoli tydzień, za wsparcie i stawianie do pionu w chwilach paniki chciałam podziękować dwóm osobom, bez których ciężko byłoby mi ruszyć z miejsca... Marzena, Łukasz wielkie dzięki! 
23 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. co ja tu mogę dodać- dobra robota i oby tak dalej :) zarażasz pozytywną energią :p

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia, życzę samych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała robota :) Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale dzielna z Ciebie kobieta! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super !!!

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia życzę i dalszych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeba przyznać, że taka praca może być ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia kochana! Świetna fotorelacja ;-)
  Pozdrawiam!

  zabawa-moda.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. to ostatnie zdjęcie to ze spotkania blogerek ? :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. świetny blog!
  zapraszam do mnie:

  mylife-tasia.blogspot.com

  obserwujemy?:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Grunt to mieć cel i do niego dążyć :)) Mega pozytywnie :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Powodzenia i świetny blog ;)
  Obserwuje ;)
  http://miinka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Muszę przyznać, że podziwiam ludzi z taką energią, pasją do działania na rzecz społeczeństwa, ja sama patrzę na to z zaciekawieniem, ale zawsze rozbija się to o słynny czas... Równie dobrze, to może być wymówka ;-)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.