`Klasyczne szpilki&szary sweter♥

Ostatnio na blogu jest mnie co raz mniej i mniej, powodów jest wiele... Niemniej jednak nie zapominam całkowicie o tym co sprawia mi ogromną przyjemność. Z początkiem października wróciłam na studia, tak więc część i to dość sporą - mojego czasu pochłaniają właśnie one. Ale nie studia to nie powód do narzekań, że czasu mało, że zajęć dużo :) Przechodząc do tematyki z jaką do Was dziś przyszłam, chciałam jedynie napomnieć, że ponownie wpadam w nałóg - tak, ponownie dałam się wciągnąć w wir buszowania po sh. Dziś chciałam pokazać Was klasykę jaką odnalazłam. 
Moja szafa każdego dnia przyjmuję nowe rzeczy na wieszaki i półki, sukienki, spodnie, koszule sweterki, dawno nie znajdowałam tak wielu rewelacyjnych rzeczy w tak świetnych cenach.
Klasykę odkryłam łącząc proste klasyczne rurki - nawet nie wiecie jak ciężko było mi znaleźć idealny rozmiar spodni - oraz siwy sweterek o prostym kroju. Obie rzeczy upolowałam w sh :), spodnie są marki h&m natomiast sweterek to wytwór Topshop'u. W dzisiejszej stylizacji całość dopełniłam również dwiema nowościami jakie dotarły do mnie w ostatnim czasie, czyli szpilki ze złotymi czubkami które pochodzą z niezawodnego sklepu jakim jest Oasap oraz transparentna torebka którą otrzymałam od sklepu PrettyGuide.
Klasyczne szpilki ze złotymi czubkami okazały się strzałem w dziesiątkę, pomimo że na półce z butami tych na obcasach nie brakuję śmiało zamawiałam kolejną parę wiedząc, że idealne nadadzą się do wielu stylizacji.
Szpilek poszukiwałam od dawna, miałam wielkie szczęście, że te ze sklepu Oasap upolowałam na promocji - wykonane są rewelacyjnie do tego idealne pasują na moją małą stopę. Śmiało mogę powiedzieć, że stają się one moim numerem jeden! Transparentna torebka a raczej puzderko również od dawna siedziało w mojej głowie, idealnie pasuję do prostych zestawów oraz do eleganckich sukienek. 
A Wam jak podoba się całość???

12 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.