`Prom dress on Tbdress.

Hey, dziś przychodzę do Was z postem który na pewno spodoba się miłośniczkom zabaw w kreacjach wieczorowych w wersji mini - dlaczego mini? Ostatnio robiliśmy przegląd maxi dress na studniówkę, tym razem przygotowałam coś dla dziewczyn lubiących krótkie sukienki. Kilka propozycji, które pochodzą ze sklepu Tbdress niemniej jednak część z nich widziałam chociażby na polskim Vinted.
Dziś mam dla Was 5 propozycji na studniówkowe szaleństwo, tak więc zabieram Was do świata sukienek które oferuje sklep Tbdress.
Osobiście mam swoje dwa typy, które z dumą umieściłabym w szafie - są to sukienka numer jeden oraz sukienka numer trzy. W pierwszej sukience urzekła mnie jej górna część oraz pięknie rozkloszowany dół, natomiast w sukience trzeciej urzekł mnie pas zdobiony kryształkami.
A Wam, która z sukienek podoba się najbardziej?  A może wolicie jednak maxi dress?

Eng
Hey, I come to you today with a post that resonates with people who likes to play in evening gowns mini version - why mini? Recently did a review of maxi dress for prom, this time I prepared something for the girls who like short dresses. Some suggestions that come from the store Tbdress.
Today I have for you five proposals for prom madness, so I'm taking you to the world that offers a grocery dresses Tbdress.
Personally, I have my two types that I want proudly in the closet - they are the number one dress, and the dress number three. In the first dress I was fascinated with its top down and beautifully globed, while the third dress I was enchanted belt decorated with rhinestones.
And you, which of the dresses you like the most? Or maybe you prefer, however, maxi dress?


17 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Czarna i fioletowa na prowadzeniu. Najładniejsze moim zdaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne sukienki. Poklikałam. Mogłabym prosić o abyś poklikała u mnie w linki w ostatnim poście?
  sialalala96.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne sukienki. Poklikałam. Mogłabym prosić o abyś poklikała u mnie w linki w ostatnim poście?
  sialalala96.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. 1 i 3 cuuudne, a ostatnia gdyby była mniej rozłożysta. Ja miałam na studniówce coś podobnego. Górą był satynowy, czarny gorset w serduszko i puszysty biały dół z kilku warstw satyny i tiulu. Góra i dół oddzielone były czerwoną kokardą. Sukienka zrobiła furorę - do dziś miło wspominam ten strój. :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie czarna, tylko, żeby miała inny kolor ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. sukienkę numer jeden miałam na studniówce swojego chłopaka ;) z tym, że miałam szytą na wzór tej, ale przynajmniej była idealnie dopasowana do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsza sukienka rządzi, wciąż mi się taka marzy :D

  OdpowiedzUsuń
 8. fajne
  przesliczne sukienki
  zapraszam do mnie jestem dopiero początkująca

  - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta ostatnia sukieneczka jest cudowna <3
  matiaga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.