Kringle - Vanilla Cone

Dziś wracamy do zapachów. Z racji, że po spotkaniu do mojej szafki trafiło dużo nowości spodziewajcie się sporej dawki recenzji kiedy będę już po testach :) Najszybciej udało mi się przetestować nowy zapach Kringle, który mogłam wybrać w ramach upominku od Imperium Zapachów. Dość długo zastanawiałam się między Sunflower a Vanilla Cone, ostatecznie Vanilla zwyciężyła. O dziwno nawet mój Ł. stwierdził że zapach jest dobrze odwzorowany - Kringle powinno uznać to za sukces ponieważ według Ł. wszystkie woski czuć parafiną :P Tak więc drogą wyboru Vanilla Cone przyjechał ze mną z Chełma aż do Lublina i tu zaczęła się wspólna przygoda - uwierzcie mi nie byłabym sobą gdybym nie odpaliła wosku w trybie natychmiastowym. A jak rozwinęła się nasza znajomość poczytacie niżej :)


Piękna słodka kompozycja. Przyjemne nuty wanilii w połączeniu z ciasteczkowym zapachem urzekną nawet największego łasucha.

Jak widać producent nie rozpisuje się nad kompozycją zapachową swojego produktu, jest krótko zwięźle i na temat. Zacznijmy od tego, że wosk na sucho pachnie pięknie - wyczuwamy słodkie nuty wanilii i piękny ciasteczkowy zapach. Jak dla mnie to zapach lodów waniliowych w rożku, Ł. z kolei twierdzi, że według niego to zapach kruchych ciasteczek polanych białą czekoladą. Jak jest na sucho już wiecie czas przejść do kwestii palenia. Jeśli chcemy aby nasz wosk pachniał równie pięknie jak na sucho, odpalmy go maksymalnie na 10 minut - to optymalny czas kiedy czujemy zapach wanilii i ciastek po upływie tego czasu zapach zaczyna przeradzać się w zapach budyniu waniliowego. 
Mimo to jak dla mnie wosk pachnie ładnie i chętnie będę do niego wracać :).

15 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Osobiście uwielbiam watercolors ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mają świetne opakowania, jestem ciekawa zapachu :)
  Pozdrawiam serdecznie, MÓJ BLOG/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja swój niedługo zapalę i zobaczę jak u mnie się spisze ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba skuszę się na niego podczas zakupów ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapach pewnie podbiłby moje serce :D

  OdpowiedzUsuń
 6. kuszący zapach :) będę mieć go na uwadze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tych wosków jeszcze nie miałam :):)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam kringle candle, ten zapach jest idealny dla mnie! :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.