Spotkanie lubelskich blogerek ♥

Ci którzy śledzą mnie na Instagramie czy chociażby na Facebook'u od dawna wiedzieli, że pierwszy dzień wiosny spędzę w Chełmie - w towarzystwie roześmianych twarzy, wśród plotek, dobrej kawy i pysznej sałatki o wdzięcznej nazwie "Kurcze mać!" :) Tradycją stał się fakt, że w drodze na spotkania a i wracając z nich zamieniam się w szofera i srebrnym wozem mojego Ł. mknę z lubelskimi blogerkami do miejsca docelowego. Tym razem spotkałyśmy się w Chełmie w kawiarni L.A. Cafe. Po ulokowaniu w bezpiecznym miejscu naszego mobila i wypakowaniu toreb z karmą (a trochę jej się uzbierało) skierowałyśmy się do lokalu gdzie czekała na nas już cała blogowa ekipa wraz z Wiolą - właścicielką Imperium Zapachów. To w jaki sposób zastawione były stoły zobaczycie na zdjęciach - już na dzień dobry czekało na nas multum świec, votivków, samplerów i wosków. I jak tu się nie cieszyć? Obejrzałam dosłownie wszystko co było na stole - w innym wypadku można by stwierdzić, że nie jestem sobą albo muszę być bardzo chora gdybym nie zrobiła przeglądu zasobów jakie przywiozła ze sobą Wiola. Po prezentacji przyszedł czas na coś słodkiego i plotki, ploteczki, plotunie - cztery godziny to zdecydowanie za mało żeby z każdym porozmawiać. Zanim więc się obejrzałyśmy dziewczyny rozdały upominki od sponsorów - miałam ogromne szczęście wczorajszego dnia ponieważ wylosowałam wymarzoną filcową torbę (i to jaką pojemną :)!). Po zrobieniu wspólnych zdjęć przyszedł czas na powrót do domu... Sprawczyniami całego zamieszania były... Klaudia i Marta, którym bardzo dziękuję za zaproszenie, miło spędzony czas i do zobaczenia już niebawem :)!

P.S. Milenie, Asi i Gosi dziękuję za wspólną podróż - zwłaszcza za drogę powrotną, bez Was mogłabym nie dojechać do celu, ewentualnie zmieniłabym naszego piątego pasażera na puste miejsce :P!
Zdjęcia częściowo zapożyczone od Marty :)19 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. To był naprawdę świetnie spędzony czas.....;-) pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie spotkania to świetna sprawa :) widać, że dobrze się bawiłyście ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. spotkania z Wami są zawsze najlepsze :) mam nadzieję, że uda mi się wyrwać przed świętami do Lublina to będzie czas więcej pogadać :p

  OdpowiedzUsuń
 4. O proszę, a mi jakoś umknęło, że będzie jakieś wiosenne spotkanie .. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. To było na prawdę mile spędzone sobotnie popołudnie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi było miło Was poznać i dziękuję za wspólną podróż - od soboty opowiadam wszystkim, że jechałam z dziewczyną - super kierowcą ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. na pewno było bardzo sympatycznie:) ciekawa relacja:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne spotkanie!

  Zapraszam na nowy post:
  http://alanja.blogspot.com/2015/03/naszyjnik-i-kolczyki-z-otiencom.html

  OdpowiedzUsuń
 9. to fantastycznie uczciłyście nadejście wiosny ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie ze ylas na takim spotkaniu
  http://teenluxy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Jejku, ile cudowności ♥ Ile YC ♥
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥
  http://bitwa-na-kosmetyki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Widać, że spotkanie się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Super było z Wami spędzić pierwszy dzień wiosny :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.