WoodWick -Beach Boardwalk ♥

Dziś przychodzę do Was z kolejnym zapachem, tym razem będzie to produkt od WoodWick - muszę przyznać, że każda marka jak Yankee, Village, Kringle jak i Wood Wick zaskakuję swoimi wyrobami. Z WoodWick miałam kiedyś styczność i byłam bardzo zadowolona. Teraz kiedy wszystkie zapachy mam na wyciągnięcie ręki, postanowiłam wypróbować Beach Boardwalk. Tym zapachem z kolei zaraziła mnie Samanta, trochę musiałam poczekać aż trafi on do mojej kolekcji, ale podczas ostatniej wizyty na Krakowskim udało mi się go zdobyć. 

WoodWick - Beach Boardwalk

Spacer po promenadzie: zapach bryzy morskiej, białego piasku oraz waniliowych gofrów pieczonych w nadmorskiej kawiarence.

Beach Boardwalk to słodki otulający zapach, idealny poprawiacz humoru na deszczowe dni. Głównym plusem wosków od WoodWick jest fakt, że mają opakowanie wielokrotnie otwierane, do tego wosk jest w bardzo wygodnej formie - 4 kosteczki do łamania. Osobiście do jednego palenia używam tylko połówkę jednej kostki - oznacza to, że wosk jest bardzo wydajny. 
Wracając do zapachu, producent ma całkowitą rację pisząc, że to zapach waniliowych gofrów pieczonych w nadmorskiej kawiarence - znacie ten zapach kiedy mijacie knajpki na promenadzie a wokół rozlega się zapach słodyczy? Właśnie to wspomnienie przywołuję zapach Beach Boardwalk, bardzo przypomina mi w zapachu wosk Lake Sunset. Jeśli nie mieliście okazji poznać wosków od WoodWick, nie zwlekajcie zbyt długo, a jeśli lubicie słodkie zapachy wybierzcie Beach Boardwalk

Wosk kupicie w sklepie www.zmaroka.pl :)
11 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.