Yankee Candle - Vanilla Lime

Ostatnio pisałam wiele na temat zapachów od Village Candle, Kringle oraz Wood Wick - nie oznacza to, że Yankee zeszły na drugi plan, o nie! Mimo stale powiększającej się kolekcji nadal wracam z ogromną chęcią do Yankee Candle. Tym razem skusiłam się na wypróbowanie zapachu Vanilla Lime, kolejnym zapachem który poznacie będzie Shea Butter który również zachwycił mnie swoją delikatnością. 


Najpyszniejsze, najbardziej wykwintne, doskonale skomponowane i uzupełnione dodatkiem dodatkiem ciemnych ziarenek - lody waniliowe idealne, stworzone ręką mistrza i kuszące słodyczą niezależnie od pogody i temperatury. Pyszny pucharek z kilkoma gałkami szczodrze polany polewą z aromatyzowanej cytrynowym sokiem, białej czekolady - esencja słodyczy w najdoskonalszej postaci i hołd dla prostoty. A przy okazji - cudowny aromat zamknięty w naturalnym wosku, którego zapach intryguje, orzeźwia, pobudza i stymuluje lepiej, niż lodowa rolada waniliowo - cytrynowa!

Wosk Vanilla Lime to kwintesencja rześkości i słodyczy. Jeśli szukacie zapachu idealnego na letnie dni, orzeźwiającego i dodającego jednocześnie energii to zapach właśnie dla Was. Zapach wosku jest bardzo intensywny ale nie przeszkadza to w paleniu, słodycz wanilii która przełamana jest kwaskowatościa limonki daje nam połączenie wybuchowe :)! Według mnie jest to zapach na ciepłe dni, na te chłodniejsze dni polecałabym bardziej korzenne nuty.

10 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Ostatnio wygrałam ten zapach w rozdaniu i właśnie kojarzy mi się z wiosną:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. jeden z moich ulubieńców <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie ten zapach był za mdły ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. miałam ten zapach i był bardzo przyjemny

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawi mnie ten zapach, aczkolwiek troszkę się boję wanilii w nim..

  OdpowiedzUsuń
 6. Musze sobie zainwestwac w ten wklad
  http://teenluxy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. też lubię ten zapach ;) jednakże na razie dzięki yankee przeniosłam się na bermudzką plażę <3

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.