Męsko - męska blogosfera czyli...


Dziś post z całkiem innej beczki, dotąd takowy na blogu się nie pojawił, jednak w życiu każdego blogera nadchodzi ta wiekopomna chwila kiedy uświadamia sobie, że nie jego blog jest jego świętością a blogi innych może nie świętych ale na pewno świetnych blogerów. Dziś o blogosferze w wydaniu męsko- męskim.
W ostatnim czasie zauważyłam, że jedynymi z najczęściej odwiedzanych blogów są blogi prowadzone przez mężczyzn - tak dobrze widzicie, nie wkradł mi się tu żaden błąd.  Ale przejdźmy do rzeczy a więc do blogów, które nie od dziś odwiedzam w celu pochłonięcia kolejnej dawki tekstu i chociaż nie udzielam się jako komentator blogi te są najlepszymi miejscami w sieci jakie znalazłam. Nie będę Was zamęczać wywodami dlaczego właśnie te blogi są przeze mnie najczęściej odwiedzanymi - sami sprawdźcie co autorzy mają nam do zaproponowania :)

Moja dziewczyna czyta blogi

Konrad - mistrz hashtagów i Typowa K - mistrzyni warkocza wikińskiego, czyli para w której odnalazłam odzwierciedlenie siebie i Łukasza, rzeczywistość opisana tak prawdziwie i dosadnie sprawia, że chcę tam wracać i wracać, dialogi rodem z mojego prywatnego życia przyciągają mnie jeszcze bardziej do źródła z którego pochodzą. Konrada i Typową K polecam śledzić na fanpage - codzienny ubaw ubrany w true story gwarantowany - nie wierzycie? Sami zobaczcie

- Wysiadłam wcześniej bo mi się zajść po białego jelenia i alepo zachciało. Zostałam przemoczona, przemarznięta, ochlapana, okrzyczana, ośnieżona, ubrudziłam butki, prawie zgubiłam klucze, batonik wypadł mi na ulicę, jechał samochód i nie zdążyłam go podnieść przed upływem 6 sekund i zaraz chyba umrę. Piszę się pożegnać.

- Biedna. Ale jesteś już w domu?
- Jestem, ale co to za bycie?
- Ważne że jesteś, nic ci się nie stało i wyrobisz się z obiadem na 16.
- ... *

*tekst zaczerpnięty z fanpage Moja dziewczyna czyta blogi


Mr K.
Blog Kamila przyciągnął mnie do pozostania z nim na stałe w momencie gdy w sieci pojawił się post "Wszystko co musisz wiedzieć zanim zamieszkasz z blogerką"
Rady, porady, wskazówki i przestrogi jakie Kamil chciał przekazać mężczyznom, zanim Ci poczynią zmiany w swoim życiu i wpuszczą na stałe blogerkę pod swój dach są brutalne ale za to jakże prawdziwe Od pamiętnego wpisu minęło trochę czas, a Kamil nadal zaskakuję kolejnymi tekstami, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić jego "miejsca w sieci" nadróbcie zaległości już teraz. A jeśli chcecie wiedzieć dlaczego warto zagłębić się w czeluściach bloga Mr K. podrzucam fragment tekstu pochodzącego z posta "Wszystko co musisz wiedzieć zanim zamieszkasz z blogerką"


#DaryLosu
Pierwsze, co przykuje Twoją uwagę to częste odwiedziny kuriera. Liczba prezentów, które będzie otrzymywać Twoja współlokatorka potrafi przytłoczyć. Nie ważne, że to głównie chińskie ciuchy, dziesiątki kremów, przyrządy do makijażu, świeczki zapachowe, czy też książki, które nijak Cię nie interesują. I tak będziesz zły. W końcu Ty nie dostałeś nic od ostatnich urodzin. To właśnie wtedy postanowisz założyć swój pierwszy blog.


4 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.