`Yankee Candle - Beach Flowers

Za oknem prawie każdego dnia wreszcie świeci słońce, kiedy tylko wsiadam do auta termometr wskazuję 26 stopni. Jak wykorzystać te ciepłe dni? Niestety swoje wykorzystuję na naukę - czerwiec co raz bliżej a tym samym co raz bliżej sesja egzaminacyjna. O tym jak umilam sobie naukę zapachami pisałam w ostatnim poście. Dziś będzie kwieciście oraz rześko - oj bardzo rześko :)
Pod lupę weźmiemy sampler Yankee Candle - Beach Flowers - zapach niestety ciężko dostępny ( nie ukrywam, że zrobiłam sobie mały zapach tego konkretnego zapachu). To cudo czekało na mnie w Drogerii Epiekna24 - polecam wybrać się osobiście - zdradzę Wam, że znajdziecie tam parę zapachów z Yankee Candle, które są ciężko dostępne :)

Yankee Candle - Beach Flowers 

Pachnie jak wieniec, który zawiesza się na szyi turystów odwiedzających Honolulu. Uwodzi niespotykaną, doskonale dopracowaną kompozycją złożoną z nut lilii, tuberozy i hiacyntów. Rajskie płatki kwitnące tuż przy egzotycznej plaży, otulane objęciami rześkiego, snującego się nad oceanicznymi falami wiatru to synonim wieczornego spaceru po egzotycznej promenadzie. Albo najprostszy sposób na to, jak w jednej chwili przenieść się do tropikalnego raju – ciepłego, przyjaznego, kołyszącego rytmem miarowych uderzeń fal i pachnącego woskiem Beach Flowers.


Beach Flowers czyli plażowe kwiaty jak sama nazwa wskazuję zapowiadają się słodko ale zarazem rześko. Według mnie w nutach zapachowych BF dominuję zapach lilii i hiacyntów - to on odpowiedzialny jest za świeżość tego zapachu. BF kojarzy mi się z liliami kwitnącymi w każde lato w ogrodzie mojej babci - niezmiennie słodki zapach od tylu lat. Hiacynt również jest jednym z moich ulubionych kwiatów - uwielbiam jego zapach kiedy już w pełni rozkwitnie. Beach Flowers to zapach stworzony dla miłośników kwiatowych kompozycji z odrobiną słodyczy i dużą dawką rześkości, więc jeśli lubicie choć jedną z tych rzeczy Beach Flowers musi trafić do waszej kolekcji :) 

A jak trafić do stacjonarnego sklepu Drogeria Epiekna24? Mała podpowiedź w mapce poniżej dla dziewczyn z Lublina lub tych odwiedzających Lublin :) 


8 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.