`Yankee Candle - River Valley

Sesja egzaminacyjna zbliża się wielkimi krokami, na biurku lądują kolejne stosy notatek. Idealny towarzyszem do przyswajania wiedzy są dla mnie Yankee Candle. każdego dnia w kominku ląduję inny zapach, inny zapach wypełnia pomieszczenie w którym spędzam czas w towarzystwie notatek i kolorowych zakreślaczy. Już teraz widzę, że czeka mnie ciężki miesiąc, ba nawet półtorej miesiąca. 
W moim kominku często pojawiają się zapachy dostępne jedynie w USA, na pewno też dostrzegliście, że pojawiają się też zapachy wycofane z naszego rynku i dziś o takim zapachu będzie słów kilka.Wieczorny, odbywający się w blasku zachodzącego słońca spacer brzegiem rzeki. którego zwieńczeniem jest chwila odpoczynku spędzonego na romantycznej ławeczce - czas błogiej kontemplacji, tak potrzebnego relaksu i... doskonale oczyszczająca ciało i umysł sesja aromaterapeutyczna. Świeże, wilgotne powietrze wypełniające się nutami rosnących nieopodal ziół i esencja płynąca z korony dębowych liści - tak prezentuję się spacer nad brzegiem rzeki i takimi też, naturalnymi i skomponowanymi w idealnych proporcjach aromatami kusi, uspokaja i nakłania do rozmyślań wosk River Valley!

Zdobycie tego wosku zajęło mi trochę czas, zapach więc w pełni wynagrodził mi te poszukiwania. Wosk River Valley to delikatne męsko - ziołowe nuty. Zapach składa się z delikatnych męskich perfum i zapachu świeżych ziół, niemniej jednak perfumy górują nad nutą zapachową ziół.  Zapach umieszczam w kategorii rześkie - ponieważ taki właśnie jest. Idealnie nada się na deszczowe poranki :)
5 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. musze w końcu się na nią skusić :D kupić kominek no i woski :D

  http://zyciowa-salatka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje mi się, że by mi się nie spodobał. Ale widzę wokół niego sporo ciekawych zapchów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesujący, lubię woski z nutą męskich perfum :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Interesujący, lubię woski z nutą męskich perfum :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię męskie nuty w woskach więc możliwe, że ten przypadłby mi do gustu :-)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.