Yankee Candle - Sun&Sand

Niebawem na blogu pojawią się zakupowe nowości, które poczyniłam w Outlet Center, tym razem jednak przychodzę do Was z letnim zapachem, niestety niedostępnym już w naszych sklepach. Ostatnio każdy mój dzień wypełniają letnie zapachy, często stawiam na LMLMN oraz Lemon Lavender, która niesamowicie odpręża. Zapraszam więc do krainy Sun&Sand.

Zajrzyjcie koniecznie na Goodies, gdzie znajdziecie wiele ciekawych zapachów Yankee Candle.


Plaża ma wiele twarzy! Może być wypełniona ciepłym, rajskim, pachnącym cytrusami piaskiem lub nasycona zapachem pobliskiego pola prowansalskiej lawendy. W tym przypadku plaża pachnie słońcem - tym wszędobylskim, wakacyjnym, które podróżuje po całym globie, odwiedza najpiękniejsze kurorty i zabiera z nich najpiękniejsze aromaty. W Sun&Sand czuć odrobinę Sycylii, gdzie krajobraz wypełniają cytrynowe gaje. W kompozycji odnaleźć można też prowansalską lawendę szczyptę azjatyckiego imbiru. Wszystko to tworzy esencję lata rozumianego w ujęciu globalnym i łączącego w sobie najpiękniejszego, najbardziej naturalne aromaty zebrane w najdalszych zakątkach globu.

Sun&Sand jest jednym z tych zapachów, które swoją intensywnością potrafią ogarnąć całe mieszkanie. Przede wszystkim czujemy zapach tropików - ale nie owocowy, zapach plaży - rozgrzanego piasku i nie wiem dlaczego wyczuwam nutę drzewa sandałowego. Trafnym stwierdzeniem jest, że Sun&Sand pachnie jak olejek Nuxe. Według mnie zapach bardzo trafiony, idealnie odzwierciedla zapach lata, upalnych dni spędzanych na rozgrzanych piaskach plaży.
6 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Dla mnie on ńie pachnie jak olejek nuxe, conie zmienia faktu, ze ina produkty bardzo lubie

  OdpowiedzUsuń
 2. cytrusowy uwielbiam połączenia z lawenda już mniej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym wypróbować to cudeńko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe połączenia, a do tego ta naklejka... Sielanka :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciężko mi sobie wyobrazić ten zapach.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.