Euro Fashion - Color Club, Pure Energy

Dziś wyjątkowo post lakierowy - pierwszy na tym blogu i oby nie ostatni. Z racji, że moje paznokcie należą do kategorii tych strasznie łamliwych, maluję je bardzo rzadko o ile tak to można nazwać. Tym razem udało się utrzymać je chwilowo ciut dłużej co umożliwiło mi zaprezentowanie Wam jednego z lakierów od Euro Fashion czyli Pure Energy. Zestaw lakierów z którego pochodzi Pure Energy to wyjątkowa paleta Candy Color czyli soczyste, neonowe propozycje idealne na lato. 
Kolorystyka lakierów jest bardzo żywa, delikatny połysk sprawia, że lakier pięknie mieni się w słońcu. Żeby pokryć dobrze płytkę, konieczne było nałożenie 3 warstwa lakieru, na moich paznokciach wytrwał 3 dni przy intensywnym moczeniu dłoni i wykonywaniu codziennych porządków. Na jeden z paznokci nałożyłam top coat, który miał ożywić kolor jednak nie zauważyłam żadnej różnicy w kolorze. 

Oprócz palety Candy Color posiadam również brokatowe lakiery z Euro Fashion, i nie ukrywam, że jestem z nich bardzo zadowolona - idealnie wyglądają w połączeniu z nudziakowymi kolorami :)
8 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.