`Yankee Candle - Bahama Breeze

Ostatnio macie okazję poznawać zapachy wycofane z oferty sprzedażowej, niestety ich lista co trochę się wydłuża. Kolejnym, wartym uwagi i niestety wycofanym zapachem jest Bahama Breeze - warto wspomnieć, że niektóre wycofane zapachy możemy jeszcze kupić na Allegro albo na specjalnych grupach sprzedażowych na Facebook'u. Ja miałam to szczęście, że Bahama trafiła do mojej kolekcji jeszcze wtedy kiedy była dostępna w sklepach.

Zajrzyjcie na Goodies, gdzie znajdziecie wiele ciekawych zapachów Yankee Candle.

Yankee Candle - Bahama Brezee

Jest ciepło. Upalnie wręcz! Bose stopy zapadają się w rozgrzanym, czyściutkim piasku, a wzrok przykuwa majestat miarowo uderzających fal. Idealny odpoczynek pod palmami – gdzieś na dalekiej wyspie. Doskonały relaks i cudowne odprężenie, które zaprasza nas do świata skończonego, doskonałego, gdzie powietrze pachnie morską bryzą i chłodnym koktajlem. To właśnie on, orzeźwiający tropikalny drink został zatopiony w wosku Bahama Breeze – pachnącym świeżym ananasem, słodkim mango i sokiem świeżo wyciśniętym ze słonecznego grejpfruta.

Warto zacząć od tego, że Bahama Breeze jest typowym słodziakiem, wyczujemy w nim nuty owocowe, egzotyczne. Bahama Breeze pachnie niczym owocowy koktajl podawany w środku upalnego dnia. Osobiście czuje w nim też kokosową nutę - choć o niej producent nie wspomina, lecz dzięki niej zapach Bahama Breeze przypomina odrobinę zapach Pinacolady :)
To kolejny zapach nad którego wycofaniem ubolewam - idealny na letnie dni, bardzo dobrze wyczuwalny a dodatkowo zapach długo unosi się w pomieszczeniu w którym został odpalony.9 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.