`Yankee Candle - Coastal Water

Wczoraj było kosmetycznie, dziś wracamy do pachnącej krainy Yankee Candle - tym razem zabiorę Was nad przybrzeżne wody. Choć wydawałoby się, że wodne zapachy mogą być nudne - trafiłam na kolejną dobrą sztukę od Yankee Candle. Każdego dnia umilam sobie poranki, co raz to innym zapachem - w ostatnim czasie zauważyłam, że najchętniej sięgam po niedostępny już zapach Loves Me, Loves Me Not czy chociażby piękny Peach Cobbler. Nie ukrywam, że z mocnym rozżaleniem spoglądam na listę wycofywanych zapachów i choć od tych dostępnych na naszym rynku sto razy bardziej wolę te zagraniczne to jednak, niektórych będzie mi brakować. 

Zajrzyjcie do sklepu Goodies - teraz oprócz Yankee Candle pojawiły się również zapachy od Kringle, które polecam wypróbować.


Spacer nad brzegiem morza, to pożywka dla ciała i duszy. Z jednej strony zdrowa rekreacja i energetyzujący ruch, a z drugiej - błogie odprężenie i możliwość nakarmienia zmysłów ciepłem dotykanego stopami piasku, dźwiękiem hipnotyzującego wiatru i widokiem uderzających o brzeg fal. Coastal Waters to przechadzka nadmorską plażą i kompozycja przywracająca wakacyjne wspomnienia. Bogactwo fal i oceaniczna bryza - wszystkie, inspirujące aromaty zamknięte zostały w niebieskim wosku tylko po to by, rozpieszczać zmysły.

Coastal Waters, umieszczono w rześkiej linii zapachowej - na samym początku wyjaśnię że nie jest to typowo rześki zapach jak np River Valley, według mnie zapach jest delikatny i bardzo pudrowy. Sampler odpaliłam zgodnie z jego przeznaczeniem - na początku wydawałoby się, że wcale nie pachniał... zapach wyczułam dopiero po wyjściu i wejściu do mieszkania. W zapachu wyczujemy nuty wodne, jednak zapach jest jednym z najbardziej delikatnych jakie do tej pory posiadałam.


11 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Nie wypróbowałam ich jeszcze, ale w końcu muszę to zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam i zajebiste są, polecam! ;)))

  http://claudia-abouutme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Już mam taką wielką ochotę kupić jakiś wosk od yankee candle. Muszę w końcu się zebrać i coś zamówić :) Zazdroszczę tylu zapachów :)

  Mogłabyś poklikać w linki cndirect i choies? http://marysiaofficialblog.blogspot.com/2015/06/ulubiency-maja.html

  OdpowiedzUsuń
 4. spora kolekcja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie zapachy. ;)

  http://green0floor0.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę takiej kolekcji ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kasiaa ja też też :( ale super kolekcja <3

  Btw. doradźcie mi, jakie dobrać oprawy łazienkowe.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.