`Yankee Candle - Blueberry Scone

Wczorajsze popołudnie spędzałam w towarzystwie Fresh Mint, która dumnie zagościła w zapachowych zbiorach, po rześkości która wypełniła mieszkanie dziś przyszedł czas na coś słodkiego. Poranek podobnie jak wczoraj minął pod znakiem wyjazdów, rozjazdów, bieganiny - aczkolwiek była też chwila przyjemności czyli wizyta w sh. Po raz kolejny wyszłam bardzo zadowolona, uwielbiam perełki w niskich cenach a zwłaszcza, że ostatnio trafiam na co raz ciekawsze rzeczy w bardzo zadowalających cenach. Teraz znowu przypada krótka chwila odpoczynku zanim znowu trzeba będzie wyjść i spędzić resztę dnia na załatwianiu przeróżnych spraw. Zapach Blueberry Scone do złudzenia przypomina mi Berrylicious, który recenzowałam kilka dni na blogu, różnica jednak jest - pytanie w czym? Otóż Blueberry Scone ma bardziej wyczuwalne nuty ciasta niż jagód, jest słodki, owocowy ale typowo jedzeniowy. W świecy to totalny słodziak, w samplerze nieco mniej. Zapach dla osób, które lubią słodkie, jedzeniowe nuty. Dość intensywny, szybko wypełnia pomieszczenie w którym jest odpalony.


12 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Miałam wosk z tego zapachu i byłam zachwycona, mniam! :)) Widzę, że masz świecę miętową - jak ona pachnie (wiem, że miętą, ale czy ładnie ;D) ?! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tu recenzowałam miętkę :) http://www.likemywholefashion.pl/2015/08/yankee-candle-fresh-mint.html

   Usuń
 2. Lubię takie zapachowe słodziaki :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się muszę zaopatrzyć w kilka wosków YC :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Blueberry Scone to zapach, na który mam ochotę. Ciekawa go jestem bardzo - Berrylicious się u mnie niestety nie sprawdził.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.