Yankee Candle - Madagascan Orchid

Mieliście okazję poznać już dwa z czterech zapachów z nowej kolekcji Out of Africa, dziś przyszedł czas na kolejny czyli Madagascan Orchid. Muszę przyznać, że Yankee postarało się przy tworzeniu tych zapachów na tyle, że planuję powoli dużą świecę choć jednego z nich. I choć orcihdea wydaje się moim faworytem w wosku, to w świecy może okazać się killerem, więc prawdopodobnie pójdę w kierunku Egyptian Musk, niemniej jednak na swojej półce najchętniej widziałabym całą czwórkę :)
Z racji, że niebawem dobiegniemy do końca czterech nowych zapachów Yankee Candle przygotowało limitkę a w niej trzy zapachy czyli: Vanilla Bourbon, Gingerbread Maple i Cranberry Twist - całe szczęście w Polsce będziemy mieć te zapachy w każdej możliwej formie.Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Intensywny i intrygujący aromat białej orchidi z Madagaskaru, która kwitnie tylko przez jeden dzień.

Piękny, intensywny kwiatowy zapach. Madagascan Orchid pachnie niczym luksusowe perfumy z kwiecistą nutą, według mnie słodycz i intensywność zapachu przemawiają za tym, żeby posiadać ten wosk w swoich zbiorach, zapach choć jak wskazuje producent na nutę białej orchidi z Madagaskaru jest jednak bardziej złożony w swojej okazałości :)


8 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.