`Yankee Candle - Serengeti Sunset

Kolejne gorące dni mijają na poszukiwaniu chłodnych miejsc, na szczęście niebawem upały mają się zmniejszyć - minimalnie ale jednak. Pomimo upałów w kominku stale gości jakiś zapach - dziś przyszedł czas na ostatni z kolekcji Out of Africa czyli będzie słów kilka o Serengeti Sunset. Ponadto zdecydowałam się na dużą świecę z tej kolekcji o zapachu Egyptian Musk i nie wykluczone, że również Serengeti zagości w dużym słoju na mojej półce. 

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Uwodzicielski aromat słodkich owoców, cytrusów, kwiatów lotosu i bursztynu przenoszący nas na afrykańskie Serengeti o zachodzie słońca.

Serengeti Sunset jest najbardziej rześkim i owocowym zapachem z całej kolekcji Out of Africa. Kusząca woń cytrusów a właściwie dominująca nuta zapachowa mandarynek w połączeniu z bursztynem tworzy idealną całość. Według mnie jest to kolejny bardzo udany zapach od Yankee Candle. Śmiało można się zgodzić ze stwierdzeniem, że wosk należy do rześkiej linii zapachowej.
6 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Musi pachnieć zjawiskowo z tego co piszesz. Chętnie bym go powąchała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawi mnie zapach tego wosku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam! :)

  Zapraszam do mnie na "mini sesję zdjęciową" :) Napisz co myślisz, jeśli możesz :*
  www.moskwasworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.