`Yankee Candle - Black Cherry

Udało mi się uszczuplić swoje zbiory z Yankee jednak od razu na ich miejsce wskoczyły zbiory Kringle, w niektórych sklepach pojawiły się również ich nowości, niestety już w nowej cenie. Ja na chwilę obecną będę mieć okazję testować zapachy ze starej kolekcji a trochę ich się uzbierało więc spodziewajcie się dużej dawki Kringli na blogu. Udało się też zamówić nową illumę na którą czekam z niecierpliwością - o obu modelach już niebawem. Nas czekają kolejne wyjazdy Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk i w końcu Praga - czyli wakacji ciąg dalszy :) Nie oznacza to jednak że na blogu zapanuje cisza :)


Są dojrzałe – nawet nie czerwone, ani nie karminowe! Są prawie czarne, głęboko bordowe – idealnie okrągłe i doskonale soczyste. Kuszą swoim słodkim aromatem i przywodzą na myśl najcudowniejsze chwile beztroskiego dzieciństwa, kiedy żadne, najwyższe nawet drzewo nie było przeszkodą do tego, aby skosztować świeżych czereśni. Ten smak i ten właśnie zapach – aromat cudownych, zapowiadających letnie upały czereśni – zamknięty został w woskowej masie Black Cherry. I to ten zapach może nam dzisiaj towarzyszyć na co dzień – dokładnie wtedy, kiedy mamy ochotę sięgnąć po odrobinę owocowej słodyczy, albo zanurzyć się we wspomnieniach z dzieciństwa. 

Jako miłośniczka czereśni, stałam się również wielbicielką Black Cherry, uwielbiam nie tylko ich smak ale też zapach. Głęboki, owocowy, słodki - właśnie tak odbieram Black Cherry na ciepło, według mnie to jeden z lepszych owocowych zapachów - bo jak go nie lubić skoro jesienią przypomina mi moje ulubione owoce? Nie lada gratka dla miłośników świeżych i rześkich zapachów :)9 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.