`Yankee Candle - Blueberry Scone

Nie od dziś wiadomo, że zapachy w różnych formatach różnią się od siebie. Wosk czy sampler jest idealny do poznania zapachu, jednak czasami zdarza się, że w świecy pachnie on inaczej - ma większą lub mniejszą moc, jest bardziej lub mniej słodki, długo by wymieniać. O tym przekonałam się teoretycznie już dawno, jednak dziś postanowiłam opisać na blogu zapach Blueberry Scone, który przedstawiłam Wam w formie samplera dziś chciałam napisać słów kilka o różnicach zapachu jeśli chodzi o zestawienie sampler vs duża świeca.

Cotton Balls ze zdjęć możecie kupić tu.Ostatnio mieliście okazję poznać zapach w formie sampla, dziś przychodzę z miłym zaskoczeniem. Otóż stwierdzam wszem i wobec, że świeca Blueberry Scone to jeden z najlepszych jagodowych zapachów. Niemiłosierny słodziak owocowo - ciasteczkowy. Sampler tego zapachu był prostolinijny w porównaniu do świecy, której zapach przedostawał się na zewnątrz pudełka za nim zdążyłam ją rozpakować. Tak więc jeśli chodzi o świecę, jest ona o wiele słodsza, bardziej aromatyczna, intensywniejsza i piękniejsza niż sampler. Gratka dla miłośników jedzeniowych zapachów:)


10 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Lubię tego typu zapachy :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. marzy mi się taka wielka świeczka YK, ale cena mnie zniechęca. Natomiast wosków nie lubię wcale i tak sobie żyję bez zapachu w powietrzu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. cały czas przymierzam się do kupna tej świeczki i jakoś nie mogę się zebrać,heh :)
  zapraszam do siebie -> KLIK :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mniam, to chyba zapach stworzony dla mnie!:) Jeszcze nigdzie go nie widziałam
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥ Buziaki!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.