Yankee Candle - Macintosh

Dziś tematyka typowo owocowa, a już jutro pod lupę weźmiemy pierwszą illume. A już niebawem pojawią się kolejne zapachy miesiąca w tym długo wyczekiwane Fireside Treats, które mam w planach zamówić już na samym początku października. Wreszcie też namyśliłam się na wypróbowanie Car Jar w trzech wersjach zapachowych Oceanside, Coconut Bay i Sun&Sand. Jak się sprawdzą o tym już niebawem :)Limitowana edycja wosku Yankee Candle w kształcie słoiczka z owocowej linii zapachowej. Wyczuwalne aromaty: jabłka Macintosh.

Miałam styczność już z kilkoma zapachami jabłka - Sweet Apple od Yankee Candle i niedawno wspomniane na blogu Cortland Apple od Kringle Candle, tym razem padło na Macintosh, trzy rodzaje jabłek i każde o innym zapachu. Macintosh, bardziej jabłkowy i słodszy niż Sweet Apple. Bardzo aromatyczny, bardzo jabłkowy, owocowy - tak można najlepiej określić Macintosh. Polecam dla osób lubiących słodkie i owocowe zapachy :)

2 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

  1. Nie widziałam nigdzie tej kolekcji, i pewnie już ich nie dostanę. Musi bosko pachnieć! ♥Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥ buziaki!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.