Kringle - Hot chocolate

Postanowiłam skupić się na chwilę obecną na rozgrzewających zapachach. Z racji tego, że zarówno Yankee Candle jak i Kringle posiadają takowe w ofercie mamy miesiąc pod znakiem typowo jesiennych zapachów. Począwszy od pianek - które są najbardziej jesiennym zapachem według mnie. Dziś więc trochę o Kringle i o zapachu, który jest obłędnie kuszący. Mija już czwarty dzień naszej podróży - jesteśmy właśnie w Gdańsku. Pozostaniemy tu do jutra a w poniedziałek nadejdzie czas powrotu do Lublina. Później już tylko Praga :) I być może wreszcie doczekam się zimowej kolekcji do której wzdycham już od dawna :)

Zajrzyjcie na Goodies i sprawdźcie, które zapachy będą odpowiednie dla Was :)

Kringle - Hot Chocolate

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o głębokim, bogatym aromacie gorących ziaren kakaowca z nutą słodyczy.

Niezwykle głęboki i wyrazisty zapach ziaren kakaowca. Uwodzicielska czekolada - w dodatku podana na gorąco - czego chcieć więcej w jesienne wieczory? Niesamowity zapach, nie trzeba nawet wrzucać go do kominka, wystarczy zdjąć wieczko opakowania i już dookoła nas rozpościera się zapach świeżo zrobionej gorącej czekolady. Po podgrzaniu w kominku - magia! Tym słowem można skwitować Hot Chocolate od Kringle Candle.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.