Kringle - Pineapple Sunset

Uwielbiam kiedy każdego dnia otaczają mnie zapachy, w ostatnim czasie największą miłością stały się duże świece. Niemniej jednak oprócz świec mile widziane są również woski, a zwłaszcza Kringle. Tak więc każdego dnia w moim otoczeniu płonie albo świeca albo kominek - aromaterapia to najlepsze co mogło zostać wymyślone. Choroba trochę odpuszcza więc śmiało mogę kontynuować radość z palenia :)
Owocowy zapach, który otoczy Cię magią wakacyjnych, beztroskich dni. Intensywny, bardzo słodki i naturalnie tropikalny. Doskonale orzeźwiający. Idealny zapach, który zaintryguje każdego. Oddaj się mu i podróżuj po nieznanych, tropikalnych wyspach. Soczysty i tajemniczy aromat, dla osób kochających odkrywać świat.

Cudowny, słodki, soczysty - aromat wydobywająca się z kominka przywołuje wakacyjne wspomnienia, gorąca plaża, rozgrzany piasek i owoce - magia owoców :) Uwielbiam ananasa - nie tylko świeżego ale również jego cudowny zapach i aromat. Pineapple Sunset oprócz czystej ananasowej nuty kryje w sobie odrobinę nuty kokosowej co podkreśla słodycz zapachu :) 
5 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.