Yankee Candle - Camomile Tea

Uwielbiam wracać do wycofanych już zapachów, w swojej kolekcji wosków posiadałam prawie wszystkie te, które zostały wycofane z oferty. Największym smutkiem był zapach Blissful Autumn i Sandalwood Vanilla. Camomile Tea to kolejny zapach, który widziałabym z powrotem na sklepowych półkach. Jednak nie powinnam zbytnio rozpaczać, bo mam to szczęście, że zapas Camomile Tea jest ze mną i dziś będzie o średniaku tego właśnie zapachu :)
Gdy chcesz odpocząć lecz ciało i umysł uparcie odmawiają relaksu, sięgnij po sprawdzone sposoby. Pamiętasz, jak babcia poiła Cię rumiankową herbatą domowej roboty? Mijało zmęczenie, mijały smutki, a świat wydawał się lepszy. Zapach słonecznego rumianku, napar z liści herbaty z łyżeczką naturalnego miodu i odrobiną soczystej skórki pomarańczowej to najskuteczniejsza recepta na całe zło tego świata. Zatop się w aromatycznym dymie Yankee Candle Camomile Tea, a już po chwili zapomnisz o wszystkich troskach dnia codziennego.

Herbatka to bardzo intensywny zapach nie tylko w wosku, samplu ale też w świecy. Nuty zapachowe jakie wyłaniają się ze słoja to rumianek z dodatkiem miodu i cytryny - właśnie to połączenie sprawia, że Camomile Tea oddaje realistyczny zapach rumiankowej herbatki. Niezwykle świeży, intensywny zapach bardzo długo unosi się w powietrzu. Ze smutkiem patrzę na zawartość mojego słoja, zwłaszcza że tak piękny zapach został wycofany.

4 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Czyli ze świecami jak z perfumami, jak się coś spodoba, to wycofują. Tak było z moim ulubionym przez lata zapachem, czyli szarą Pumą. Niestety zapasów nie poczyniłam. Cóż, bywa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Looks nice :)
  BLOG M&MFASHIONBITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że jest wycofany, bo chętnie bym go kupiła :-(

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.