Yankee Candle - Hazelnut Coffee

Pamiętacie jak długo czekałam aż ta świeca pojawi się na sklepowych półkach? Minęło sporo czasu zanim to się stało jednak udało się ją zdobyć i na dobre zagościła w mojej kolekcji. I choć na półkach zagościło 13 dużych świec i 2 średnie stale mam ochotę przygarniać nowe zapachy. Teraz uzupełniam kolekcję o te zimowe i świąteczne. Winter Glow i Snow in love są już ze mną czas więc na chociaż jedną świąteczną sztukę w postaci Christmas Cookie, a w grudniu Season of Peace - szykuję się cała zimowa gromadka :) Później nie pozostaje nic innego jak cierpliwie wyczekiwać kolejnych nowości wchodzących do oferty. Duży słój ze aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu orzechowej kawy.

Moja przygoda z Hazelnut Coffee zaczęła się podobnie jak z Fresh Mint, najpierw w moje ręce trafił sampler, który oczarował mnie momentalnie. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że ten zapach trafi do nas w dużej świecy. A jeśli już trafił, nie mogłam przejść obok niego obojętnie. Uwielbiam kawę nie tylko za jej smak ale również za zapach. Yankee Candle zawarło w świecy to co lubię najbardziej czyli intensywny zapach kawy przełamany orzechową nutą - strzał w dziesiątkę. Orzechowe aromaty łagodzą wyrazisty zapach kawy przy czy tworzą idealną całość. Kawa orzechowa to świetna kompozycja, świeca ma bardzo dobrą moc - nie zawiodłam się na niej nic a nic :)

6 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Zakochałabym się w tym zapachu - uwielbiam zarówno zapach kawy jak i orzechów;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam tego zapachu, dziś u mnie pachnie Greyem:)

  OdpowiedzUsuń
 3. To coś dla mnie - idealne połączenie - i piszę to popijając kawke, heh :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥ buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 4. polecam nową stronę z fajnymi ciuszkami warto zajrzeć
  ( WWW.BAZAREQ.PL )

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam zapach kawy, jest taki pobudzający ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa jestem tego zapachu :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.