BeBeauty - soniczna szczoteczka do twarzy

Swoją przygodę ze szczoteczką soniczną zaczęłam właściwie przez przypadek. Już wcześniej myślałam o zakupie szczoteczki do twarzy jednak te które miałam okazję obejrzeć na żywo nie zachwycały niczym. Urodziny zbliżały się wielkimi krokami a ja nadal nie miałam pomysłu co bym chciała dostać aż do chwili kiedy moim oczom ukazała się właśnie soniczna szczoteczka do twarzy. Szczoteczka + nakładki okazały się strzałem w dziesiątkę! Lepszego prezentu nie mogłam sobie wymarzyć :) Już po kilku dniach stosowania widać znaczną poprawę cery.


Łagodne i głębokie oczyszczanie skóry twarzy. Technologia timer z 20, 40, 50 sek wibracyjnym przypomnieniem o przejściu do kolejnej strefy twarzy. Z dwiema prędkościami obrotowymi. Tryb automatycznego wyłączania po 60 sekundach. Wodoszczelna obudowa IPX6. Lepsze wchłanianie kosmetyków, idealna do codziennej pielęgnacji.

Wykonanie i obudowa

Wykonanie szczoteczki jest na najwyższym poziomie - obudowa jest wykonana z mocnego tworzywa jakim jest ABS, co sprawia że szczoteczka nie należy do tych które po jednym upadku rozsypują się w drobny mak, dodatkowym jej atutem jest fakt że szczoteczka jest wodoodporna - ułatwia to nam jej czyszczenie oraz można stosować ją również podczas długich relaksujących kąpieli. Szczoteczka zasilana jest dwiema bateriami AA, które załączone są w zestawie - zawsze można wymienić je na akumulatorki takie jak do aparatów żeby uniknąć potrzeby kupowania baterii jeśli te z zestawu się wyczerpią.

Poziom drgań oraz timer

Dwa poziomy prędkości drgań - sami możemy zdecydować które drgania są dla naszej skóry lepsze, ja osobiście używam poziom pierwszy, choć próbowałam też drugiego jednak pierwszy zdecydowanie wygrał. Wbudowany timer nie pozwala zapomnieć o zmianie części twarzy czyli czoło, nos, policzek, policzek - o tym, że należy zmienić strefę informuję nas wibracja. Timer dodatkowo ustawiony jest na 60 sekundowe mycie twarzy, więc szczoteczka sama w sobie nie pozwoli nam przedobrzyć użytkowania. 

Wymienne nakładki

Żeby w pełni móc cieszyć się swoją szczoteczką jak najdłużej producent umożliwił nam zakup wymiennych nakładek myjących. Każdą nakładkę powinno używać się nie dłużej niż 90 dni. Ich demontaż i ponowny montaż jest dziecinnie prosty - wystarczy pociągnąć za nakładkę i na jej miejsce włożyć nową. 


Działanie

Od kilku dni raz dziennie przy wieczornej pielęgnacji używam jej razem z żelem myjącym Ziaja Liście Manuka oraz z kremem na noc również z linii Liście Manuka i  muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak szybkiego i tak niezwykłego efektu. Z nosa zniknęły wszystkie zaskórniki! Nie były one bardzo widoczne jednak po przyjrzeniu się w lustrze można było dostrzec masę czarnych kropeczek, po kilku dniach pielęgnacji z soniczną szczoteczką i linią Liście Manuka ślad po nich zaginął! 

Co zawiera zestaw?
Zestaw zawiera szczoteczkę soniczną wraz z jedną nakładką myjącą oraz dwie baterie AA - cena zestawu to 49,99 zł, można również dokupić nakładki, które są wymienne w cenie 29,99zł za 3 sztuki. Szczoteczka oraz nakładki do kupienia tutaj. Do wyboru mamy dwa kolory szczoteczki - biały i różowy.
3 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

  1. Fajna, muszę sama zaopatrzyć się w taką

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę o takiej szczoteczce od pewnego czasu. Twój opis mnie zaciekawil

    OdpowiedzUsuń
  3. Marzy mi się taka, ale dla cery trądzikowej odpada :(

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.