Blogerskie Mikołajki w Chełmie

5 grudnia od dawna był dniem zarezerwowanym na wyjazd do Chełma. W ten dzień miały odbywać się Blogerskie Mikołajki i tak właśnie się stało - razem z czwórką innych blogerek wyruszyłyśmy w podróż na Ranczo Budrysa. Szybko i sprawnie znalazłyśmy się na miejscu. Szybko zajęłyśmy swoje miejsca a Mikołajkowe prezenty zagościły na specjalnym stole. Cel spotkania był szczytny - zbierałyśmy pieniążki dla zwierzaków na opłacenie leków. Takie spotkania mają w sobie coś wyjątkowego, oprócz możliwości spotkania się z osobami z którymi utrzymywanie kontaktu to czysta przyjemność, czujemy że pomagamy. Dziewczyny zaskoczyły nas upominkami od sponsorów ale również loterią i licytacją - Monika mistrzyni w prowadzeniu licytacji podołała zadaniu na najwyższym poziomie! Wnosząc wszystkie torby i torebeczki do mieszkania czułam się jak za czasów dzieciństwa - na prawdę, ciężko opisać jest uczucie kiedy otwierasz swój mikołajkowy prezent który zapakowany jest cudownie a w dodatku w środku znajdujesz coś co sprawia Ci przeogromną radość. Całe spotkanie bardzo pozytywnie nastawiło mnie na kolejne tygodnie - po codziennych odwiedzinach w radiu taki relaks w gronie znajomych twarzyczek był bardzo potrzebny :)

Niebawem na blogu pojawi się zawartość paczek - wybaczcie mi wszelkie opóźnienia, stale próbuję ogarnąć czas w radiu tak żeby móc codziennie ugościć Was tutaj nowym postem :)

Zdjęcia autorstwa Moniki :)17 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. super pomysł na akcję! a na zdjęciach same ślicznotki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że spotkanie udane :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale musiało być fantastycznie :) zazdroszcze takich spotkan!

  OdpowiedzUsuń
 4. To było świetne spotkanie, szkoda tylko, że takie krótkie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super było się zobaczyć po tak długiej przerwie. A, no i oczywiście dzięki za wspólną podróż Pani kierowco :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie, że mogłaś trochę odpocząć w naszym gronie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia i bardzo klimatyczne ;) Uwielbiam to co robię, bo dzięki temu mam okazję bywać na takich spotkaniach i poznawać ciekawych ludzi ;) Mam nadzieję, że Was również kiedyś poznam :*

  OdpowiedzUsuń
 8. zazdroszczę wam takiego spotkania

  OdpowiedzUsuń
 9. Już prawie świąteczny klimat:)

  OdpowiedzUsuń
 10. A może my byśmy się znowu spotkały na jakiejś kawce? :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fantastyczne spotkanie - nic - tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.