INSPI Planner - must have na 2016 rok

Jeszcze dziś w nocy zawita do nas Nowy Rok, to idealny moment, żeby zaprezentować Wam must have, który powinien znaleźć się u każdej z Was. Gadżet dobry dla studentki, blogerki i osoby lubiącej mieć wszystko zaplanowane - mowa o INSPI Plannerze. Swój wylicytowałam na Mikołajkowym spotkaniu blogerek w Chełmie. Byłam nim zachwycona od początku i nie mogłam doczekać się kiedy tylko zacznę go zapełniać swoimi zapiskami. 

INSPI Planner - jego zaletą jest ogromna ilość kartek oraz twarda oprawa. Bardzo lubię kołozeszyty więc to kolejna zaleta plannera. Podział na pojedyńcze dni jest wielką zaletą, planner ma też podział dni na godziny oraz listę zadań na każdy dzień. Każdy miesiąc rozpoczyna się od 10 inspiracji, które wywołują uśmiech na naszej twarzy i zachęcają do działania. 

W swoim egzemplarzu zamieściłam wish listę rzeczy, które chcę kupić w 2016 roku oraz rzeczy które powinnam zrobić w najbliższym czasie. Ponadto znajdą się w nim wszystkie terminy egzaminów a do tego łatwo będę mogła rozplanować naukę do sesji co do godziny. Dodatkowo swoje miejsce znalazły też posty na bloga - nawiązywanie współprac wymaga dotrzymywania terminów, więc INSPI Planner jest idealny, żeby móc nie przegapić dat w których powinny pojawić się konkretne posty.

INSPI Planner to nie tylko świetny gadżet, trzeba zauważyć niesamowitą dbałość o szczegóły, planner jest nie tylko praktyczny ale też bardzo cieszy oko :) 

Zachęcam każdego do nabycia tego gadżetu, ja jestem miłośniczką planowania a mogąc to robić w czymś tak eleganckim sprawia mi to podwójną przyjemność :) Swój planner możecie zamówić tu klik.


6 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Ja koniec końców kupiłam jakiś planner w empiku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kupiłam zwykły kalendarz, bo inspiracji i motywacji starczy mi na pewno do końca roku :D
  Ale jego design jest piękny, lubię ładne rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja zrobiłam sobie sama podobny planner ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.