Yankee Candle - Red Apple Wreath

W drugi dzień świąt zapraszam na bardzo świąteczny zapach od Yankee Cadndle, jako że Kringle było mniej świąteczne mamy ostatni dzień żeby nadrobić zaległości. Jedzenie zniknęło ze stołów w zastraszającym tempie, teraz wszyscy cieszymy się prezentami które dostaliśmy. Błogi czas świąt zmierza ku końcowi, za chwilę pożegnamy kolejny rok i... rozpoczniemy następny. Mam już wiele planów na nadchodzące miesiące, choć styczeń i luty mija pod znakiem zaliczeń i egzaminów mam nadzieję, że obejdzie się bez większego stresu.Wosk Red Apple Wreath to – dosłownie i w przenośni – wianuszek świątecznych aromatów. K
ompozycja zainspirowana zapachem wieszanej na drzwiach, witającej bożonarodzeniowych gości dekoracji to miszmasz ciepłych, domowych, zapraszających nut. Znaleźć tu można kilka soczystych, czerwonych jabłek, garść dekoracyjnych orzechów i szczyptę esencjonalnego cynamonu. Wszystkie te składniki zostały zmieszane, naturalnie spreparowane i obficie polane słodkim syropem klonowym. Świąteczny, pachnący wianuszek wprowadza do domu atmosferę celebracji i zapowiada rychłe nadejście wigilijnych gości.

Szukasz typowo świątecznego zapachu? Uwielbiasz stwarzać świąteczną atmosferę za pomocą zapachów? Postaw na Yankee Candle a konkretnie Red Apple Wreath :) Mocny wyrazisty zapach jabłek z odrobiną cynamonu i korzennych przypraw z dodatkiem syropu klonowego. Wszystko to tworzy spójną całość idealnie wpisującą się w świąteczny klimat. Red Apple Wreath powinien zagościć w Waszych kominkach w ten magiczny czas :) Podpowiem, że jest typowym killerem więc nawet osoby o słabych nosach spokojnie go poczują :)

5 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.