Kringle - Black Sands

Kolejne dni stycznia mkną do przodu, sesja co raz bliżej więc trzeba przygotować posty na ten trudny czas w życiu studenta, żeby blog dalej dobrze prosperował :) A działa bardzo dobrze - statystyki wskazały 12 tysięcy wyświetleń miesięcznie, tak dobrze jeszcze nie było. Przede mną 8 egzaminów, trzeba zacisnąć zęby i przetrwać. Na jutro szykuję post o kolejnych nowościach kosmetycznych a zauważyłam, że chętnie je czytacie więc tego typu posty będą publikowane częściej :) 
Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu słodkiego kokosa, orientalnych przypraw i ciepłego bursztynu.

Jeden z bardziej intrygujących zapachów od Kringle Candle, pomimo, że producent wspomina o słodkim kokosie niech Was to nie zwiedzie, zapach jest mocno przyprawowy i dość wyrazisty, słodyczy w nim nie uświadczycie a tym bardziej kokosa. Już na sucho możemy przekonać się, że w zapachu dominują orientalne przyprawy i ciepła nuta bursztynu - więc jeśli szukacie nietuzinkowych i oryginalnych zapachów sięgnijcie po Black Sands :)3 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.