Kringle - Christmas

Dwa dni temu chwaliłam się swoimi pierwszymi świecami Krignle, zaczynałam od dwóch ale bardzo szybko dołączyły do nich dwie kolejne. Żeby lekko nadrobić świąteczne zaległości w zapachach tej marki dziś debiutuję kolejna świeca, tym razem bardzo świąteczna. Mam ochotę poznać jeszcze dwa zapachy w świecach jeśli chodzi o kolekcję zimową marki Krignle i przyznam, że jestem co raz bliżej nowych nabytków. Tymczasem cieszę się ze swoich nowych świec zwłaszcza, że to prezent walentynkowy od Ł. 
A jeśli szukacie prezentu na Walentynki dla swojej drugiej połówki polecam zajrzeć tutaj.


Mały słój marki Kringle Candle wprawia w świąteczny nastrój pachnący dekoracjami na choince, orzeźwiającym aromatem zimowego powietrza i wonią sosny.

Kiedy Christmas trafiła w moje ręce i uniosłam wieczko pomyślałam - Winter Glow tylko bardziej pachnie choinką, dokładnie tak. Więc Christmas to nic innego jak zapach świerku dopiero wniesionego do domu, do tego dochodzi delikatna perfumeryjna nuta i dwa te zapachy tworzą idealną całość, która umili święta każdemu. W Christmas jest więcej choinki niż w Winter Glow jednak zapachy wydają się być do siebie bardzo zbliżone :)

8 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.