Kringle - Kringle

Wczoraj było kilka słów o książkach, jeszcze wcześniej o kosmetykach dziś czas powrócić do woskowych spraw. Za oknem najprawdziwsza zima, więc na blogu zagości jeden z zimowych zapachów, które pojawiły się jeszcze w zeszłym roku.  Jak zauważyliście na blogu zachodzą małe zmiany jeśli chodzi o jego tematykę, nie będą to tylko zapachowe posty, co raz częściej będą pojawiać się kosmetyczne i w miarę możliwości książkowe wpisy. Widząc jaką popularnością cieszy się tak różnorodna tematyka chętnie będę urozmaicać swoje miejsce w sieci. Jeśli jest coś o czym chcielibyście poczytać lub macie jakieś pytania - możecie śmiało napisać mi maila likemywholefashion@o2.pl W ten sposób pomożecie mi udoskonalać to miejsce :)
Dzięki wyprzedażom na blogu zagoszczą nowe tła do zdjęć, które kupiłam tutaj po 10zł za sztukę. Fajne promocje na rzeczy do domu zarówno AGD jak i kuchenne przydasie znajdziecie tutaj. 


Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu bogatym w cudowne nuty piżma, drzewa cedrowego i goździków.

Ten zapach trafił w moje ręce jakiś czas temu, do tej pory nie miałam okazji go wypróbować jednak zimowa aura zachęciła mnie, żeby Kringle zagościło w kominku. Moje wrażenie na sucho - kolejny męski zapach, ale dam mu szansę jeszcze w kominku i... I zmieniam zdanie. Kringle to ciepły, drzewny zapach z dodatkiem aromat goździków i piżma. Niech więc nie zmyli Was zapach na sucho bo po rozgrzaniu zmienia się on diametralnie :)
6 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.