Kringle - Pineapple Sunset

Czas pochwalić się nowymi nabytkami z ostatnich kilku dni - bezgranicznie zakochałam się w świecach Kringle, co widać na pierwszym ze zdjęć w tym poście. Dlatego też dziś chciałam podzielić się opinią na temat mojego pierwszego dużego dwuknotowca. Oprócz tak licznej gromadki Kringle, właśnie dotarła do mnie kolejna świeca Yankee Candle z najnowszej serii Q1, tym razem postawiłam na Peony i jestem z tego wyboru bardzo zadowolona. Nie przedłużając cieszę się, że Ł. zapoczątkował moją miłość do Kringli a jeśli Wy szukacie pomysłów na Walentynkowe prezenty zajrzyjcie tutaj.


Duży słój z dwoma knotami (Large Classic Jar 2-Wick) marki Kringle Candle o zapachu soczystego ananasa. Wydajność 100 godzin.

Dawno nie miałam tak owocowej świecy, zacznijmy od tego że pierwszy ananas wpadł w moje ręce w małym wydaniu drugi z kolei zagościł w największej dostępnej formie. Słodycz i rześkość, to oferuję cudowny dwuknotowiec od Kringle o zapachu Pineapple Sunset. Zakochałam się w tej słodyczy od pierwszego palenia, dwa knoty ułatwiają znacznie palenie i tym samym wzmacniają zapach, który wydobywa się ze świecy. Idealny prezent dla miłośników zapachów słodkich i owocowych - dla mnie na ogromny plus! Już szykuję się do kupna kolejnego dwukntowca, teraz chętnie Baker's Vanilla.

Dostępność: Goodies8 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.