Make up Revolution - Amazing Atomic Ruby

Sen - coś czego potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek. Sesja - właśnie ona jest sprawczynią braku snu, a przecież to dopiero początek morderczego maratonu. Kawę przyjmuję w dużych ilościach i w różnej postaci, bo ta zwyczajna z kubka już nie pomaga - wtedy do akcji wkracza duża świeca Hazelnut Coffee i roztacza swój zapach wokół mojej głowy. Notatki, nie rozstaję z nimi na krok i mam wrażenie, że prześladuję mnie ten zadrukowany stos papieru. W tym wszystkim jestem jeszcze ja, Ł. i blog. Staram się dzielić czas tak, żeby każdy był zadowolony, ale już teraz wiem, że jak tylko zdam indeks do dziekanatu i mojej głowy nie będą zaprzątać notatki czeka mnie tydzień relaksu. Tydzień tylko dla siebie, Ł. i dla bloga. Już szykuję kolorowanki i kredki, książki które zaniedbałam na rzecz sesji, maski i oleje do włosów a przede wszystkim dużo, dużo filmów na wspólne wieczory. 
Dziś swojego debiutu w końcu doczekała się pomadka Atomic Ruby :)


Pomadka Amazing Atomic Ruby marki Makeup Revolution to trwała, dobrze napigmentowana szminka do ust w kolorze matowej czerwieni. Doskonała dla Pań, które cenią sobie kosmetyki wysokiej jakości w klasycznej odsłonie. Szminka zamknięta w małym plastikowy opakowaniu w formie tradycyjnego sztyftu. Nadaje pełnię koloru już przy pierwszym pociągnięciu.

Jakiś czas temu prezentowałam na blogu pomadkę firmy Make up Revolution w kolorze różowym, teraz przyszedł czas na krwistą czerwień o wdzięcznej nazwie Atomic Ruby. Podobnie jak w przypadku poprzedniczki, która wdzięczyła się przed Wami kilka dni temu, Atomic Ruby ma świetną konsystencje, nie jest twarda wręcz przeciwnie, jest przyjemnie kremowa. Do tego dochodzi dobra pigmentacja, na ustach czerwień jest szalenie piękna. Również trwałość jest na duży plus, bowiem pomadka nie ucieknie szybko z Waszych ust, a za cenę 5,90 zł polecam wypróbować każdemu ;)

7 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.