Studniówkowe propozycje - Prom dress ♥

Dziś rano Facebook przypomniał mi, że moja studniówka była cztery lata temu. Czas mija bardzo szybko, ale wracając do miłych wspomnień chciałam zrobić przegląd propozycji sukienek na studniówkę. Na studniówki wybieramy często krótkie sukienki chociaż długie suknie również często goszczą na parkiecie. Jeśli zdecydujemy się na krótką sukienkę warto pamiętać, żeby nie była ona za krótka. Na rynku jest wiele modeli sukienek, mają wiele kolorów oraz wiele fasonów. Wybierając propozycje do tego postu ja zwracałam uwagę na detale. Gdyby moja studniówka była teraz wybrałabym długą suknię. Jednak dziś mam dla Was propozycję krótkich sukienek. Możecie zobaczyć jakie sukienki oferuję sklep Prom Times.
This morning Facebook reminded me that my prom was four years ago. Time passes very quickly, but back to the fond memories I wanted to do a review of proposals prom dresses. For proms often choose short dresses while long dresses also are no strangers to the dance floor. If we decide to take a short dress, it is worth remembering that it was not too short. On the market there are many models of dresses have many colors and many styles. Choosing proposals to this post I paid that attention to detail. If my prom was now I would choose a long dress. But today I have for you a proposal for short dresses. You can see what dresses offer shop Prom Times.


1. Pierwsza propozycja to krótka koronkowa sukienka, która dostępna jest w wielu kolorach. Ja bardzo lubię koronkowe sukienki, więc moim zdaniem ta opcja jest godna uwagi.2. Kolejna koronkowa sukienka, tym razem z falbanką. Dostępna w kolorze kremowym albo czarnym. 3. Sukienka z rozkloszowanym dołem. Góra sukienki zrobiona z koronki dodaje jej uroku, efektowny dekolt również sprawie, że sukienka wygląda pięknie.4. Sukienka z długim rękawem i odkrytymi plecami. W tej propozycji najbardziej podobają mi się odkryte plecy. Rozkloszowany dół pięknie wygląda w tańcu.

W sklepie znajdziecie bardzo dużo sukienek nie tylko na studniówkę, ale też suknie ślubne i suknie wieczorowe. Jeśli nie znalazłyście odpowiedniej sukienki w naszych sklepach warto sięgnąć po sukienki ze sklepów za granicznych, które mają bardzo dużo wzorów i kolorów.
In the shop you will find a lot of dresses, not only for the prom, but also wedding dresses and evening dresses. If you do not znalazłyście appropriate dresses in our stores should reach for dresses with a border stores that have a lot of designs and colors.

7 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Ostatnia propozycja świetna, sama miałam coś podobnego. :)
  Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dekolt na plecach bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dwie ostatnie najlepsze;)


  http://foreveryoungxdo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne sukieneczki, jednak największe wrazenie zawsze robią te do kostek :)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 5. O Jezus moja studniówka była w 2008 roku więc to zamierzchłe czasy :D a moda była wtedy zupełnie inna i wszyscy mieli... długie sukienki, a jak ktoś miał krótką to zwracał uwagę :) teraz jest odwrotnie :) propozycja nr 3 podoba mi się najbardziej i taką bym teraz nałożyła

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja właśnie idę na studniówkę w lutym jako osoba towarzysząca kolegi, więc właśnie zakładam sukienkę podobną do przedostatniego zdjęcia. Mam nadzieję, ze będzie dobrze wyglądało. :D
  http://kasia-blog1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.