Yankee Candle - Merry Marshmallow

Zaczęło się! Standardowe w życiu studenta nadrabiane wszystkich zaległości na ostatnią chwilę - chyba nie tylko ja tak mam. Zasiadam więc z nosem utkwionym w stosie notatek i piszę wszystkie zaległe prace  - trzeba zdążyć przed weekendem porozsyłać maile do prowadzących i od poniedziałku zbierać wpisy. Później już tylko nauka egzaminów, tylko albo aż! Mobilizacja jest ogromna, trzeba ze wszystkim zdążyć - ale nie warto zapominać o małych przyjemnościach a w szczególności o blogu. Stale przygotowuję dla Was coś nowego żeby nie zaniedbywać bloga. Dziś kolejna recenzja zapachowa - tym razem na słodko :)

Kto jeszcze nie ma prezentu na Dzień Babci i Dzień Dziadka ręka do góry!  Zajrzyjcie tutaj może skusi Was oferta miesiąca :)!Grudniowe święta jeszcze nigdy nie zapowiadały się aż tak słodko! A wszystko za sprawą Yankee Candle – niezastąpionego specjalisty od domowej aromaterapii, który (na okoliczność zbliżających się celebracji) wciela się w postać brodatego Mikołaja i serwuje nam garść smakowitych łakoci. Wosk Merry Marshmallow to przepyszna tarteletka – oblana śnieżnym, białym lukrem i pachnąca jak kultowa, cukrowa pianka. Słodycz tego świątecznego deseru przełamuje silna esencja waniliowa, która sprawia, że aromatyczne pianki nigdy się nie nudzą, nigdy nie powszednieją.

Ostatnio bardzo często sięgam po słodkie zapachy, zapalam słodkie świece a do kominka wrzucam słodkie woski. Od dawna marzył mi się Merry Marshmallow i moje chciejstwo udało się spełnić. Po za tym, że wosk ma rewelacyjną naklejkę a doskonale wszyscy zdajemy sobie sprawę, że naklejka to połowa sukcesu w wyborze wosku to do tego pachnie obłędnie. Cudowny zapach słodkiej wanilii bardzo podobny do zapachu Red Velvet. Jeśli lubicie słodkie zapachy to tym bardziej pokochacie Merry Marshmallow - ja sama jestem zauroczona słodyczą wanilii jaką zaserwowało mi Yankee Candle.

4 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.