Kringle - Beachside

Mamy środek tygodnia a mój czas nadal mija pod znakiem odpoczynku. Korzystając z wolnych chwil uzupełniam swoją garderobę o podstawowe rzeczy. Z mojej wish list wykreślam kolejne pozycje, nadal jednak szukam kurtki, butów i rękawic na motocykl - jeśli wiecie coś w temacie odzieży dla motocyklistów co, gdzie i za ile dajcie znać w komentarzach. Dziś swoją garderobę uzupełniłam o dwa nowe modele spodni i klasyczną biżuterię. Wszystko możecie podejrzeć na Instagramie :)


Dostępność: Goodies

Przypomnij sobie to uczucie, gdy pod swoimi stopami czujesz drobny, ciepły i cicho skrzypiący piasek, a w oddali widać cudowne, lazurowe może. Gdzie teraz jesteś? W Chorwacji, na plaży w Hiszpanii czy w Grecji? A może jeszcze gdzie indziej, gdzie rozlega się delikatny szum fal i czuć ciepło letniego słońca. Pamiętaj, że możesz zostać tam na dłużej lub przenieść swój umysł w te rejony w każdej, dowolnej chwili. Wystarczy, że zapalisz Breakable Wax Potpourri o zapachu wakacyjnej plaży.

Beachside to kolejny zapach, który mówi do mnie - bierz świecę, nie zastanawiaj się tylko bierz świecę :) Ciepły, słodki zapach masła kakaowego w połączeniu z delikatnymi nutami morskiej bryzy. Całość tworzy ciepłą, otulającą kompozycję zapachową, a na myśl przywołuje wakacyjne spacery po mocno rozgrzanym piasku plaży w La Grande Motte. Stale zastanawiam się nad dużym formatem tego zapachu, nie wykluczam, że Beachside zagości u mnie w dużej świecy.3 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Kringle ostatnio zachwyca mnie zapachami <3
  Beachside nie znam ale muszę poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jeszcze nie zdążyłam poznać, ale na lato na pewno wypróbuję :)
  zapraszam do siebie na nowy post: kosmetyczni ulubieńcy : www.fflare.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. właśnie zastanawiałam się nad kupnem :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.