Yankee Candle - Black Cherry ♥

Początek nowego tygodnia już zawsze będziemy rozpoczynać od... świec :) Bo przecież nie ma nic lepszego jak dawka wspaniałego zapachu w dużym formacie. Tak więc poniedziałki, będą poniedziałkami ze świecami, niech to stanie się blogową tradycją - i tak, wpis miał pojawić się w poniedziałek, jednak w pośpiechu poplątały mi się dni więc nadrabiam dziś zaległości :) Ostatnio w moje ręce trafiła świeca, której nie podejrzewałabym o tak wspaniały zapach, dzięki niej zrozumiałam że powinnam do swojej kolekcji wybierać więcej owocowych zapachów. 


Dostępność: Goodies

„Do lata, do lata, do lata piechotą będę szła…” – gdy płomień rozgrzewa wosk w kolorze głębokiej czerwieni, soczysty zapach świeżej czereśni natychmiast wdziera się w każdy kąt, sprawiając, że myśli same składają się w słowa znanej piosenki. Aromat Yankee Candle Black Cherry to najprostsze zaklęcie na przywołanie słońca. To czary i magia, dzięki którym lato jest zawsze. I ani egipskie ciemności za oknem, ani zmęczenie po całym dniu pracy, ani nawet „sąsiad z wiertarką” tego nie zmienią. Jedna świeca, jedna zapałka – tylko tyle potrzeba, by lato stało się „tu i teraz”.

Piękna, duża, bordowa sztuka zawitała w mojej kolekcji. Black Cherry, bo to właśnie ten zapach z dumą zagościł na pięknej białej paterce i przekonywał mnie do siebie na początku nie śmiało, na sucho. Po podniesieniu wieczka zrozumiałam, że to kolejna "miłość od pierwszego palenia", wiele jest takich miłości wśród świec, wiele zapachów sprawia że mogłabym je palić całymi dniami. Black Cherry to niezwykły aromat dojrzałych czereśni, słodki i bardzo mocno owocowy. Black Cherry to idealna świeca dla początkujących. Ten zapach również sprawdzi się kiedy nadejdą wiosenne dni :)


4 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

  1. nie miałam jeszcze tego zapachu ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Aj, uwielbiam tan zapach ! Świecy co prawda nie miałam, ale zużyłam już kilka wosków :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥ buziaki!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.