Yankee Candle - Mountain Lodge + zakupowe nowości ♥

Kolejne dwa egzaminy już za mną, przebrnęłam przez nie ochronną ręką. Niestety przede mną jeszcze pięć starć z prowadzącymi, tak więc do 10 lutego ( i mam nadzieję, ani dnia dłużej) toczę dalej batalię o przetrwanie. Postanowiłam delikatnie nagrodzić się za zdanie trzech egzaminów i tak oto do domu przyniosłam dwie nowe świece - Mountain Lodge i Pink Sands. Nie byłabym sobą gdybym nie zajrzała również na wyprzedaże gdzie upolowałam parę drobiazgów.
Duży słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o relaksującym zapachu drzewa cedrowego i szałwii wydobywającego się przy przytulnym, ciepłym kominku.

Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że ten zapach kiedykolwiek trafi w moje ręce. Jednak kiedy już trzymałam go w dłoniach stwierdziłam, że pojedzie ze mną do domu. Lekko męski - a przecież ja nie przepadam za męskimi nutami. Ale ta męska nuta to tak na prawdę cudowny aromat drzewa cedrowego i szałwii. Wspaniały ciepły zapach otulający niczym ogień płonący w kominku. Myślami w jednej chwili przeniesiecie się do małego, przytulnego domku w górach gdzie w kominku będą trzaskać płonące drewienka a Was otuli zapach Mountain Lodge. 3 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

  1. Zakochałam się w tych bamboszkach:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nagradzanie się za kolejne zdobyte szczyty jest najlepsze, a co do trzaskających w kominku drewienek, to muszę konieczne powąchać!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.