Yankee Candle - Blue Summer Sky

O nieba! Dawno, na blogu nie pojawiła się żadna świeca, a z racji że poniedziałki miały być zarezerwowane tylko dla świec dziś debiutuje Blue Summer Sky :). Chociaż za oknem z pogodą bywa różnie, w mieszkaniu goszczę wiosnę - za wszelką cenę przywołuję ją za pomocą krokusów, żonkili, tulipanów i hiacyntów. Na szczęście dokupiłam trochę osłonek na kwiaty i od razu odpowiednio je zagospodarowałam :) W oczekiwaniu na cieplejsze dni powoli kompletuję, a raczej już kończę kompletować garderobę do biegania i literaturę do pracy licencjackiej. Spodziewajcie się eksplozji nowych postów :) 


Yankee Candle - Blue Summer Sky

Wpuść do domu odrobinę słońca. Nie ma piękniejszej rzeczy, od niebieskiego nieba w letnie popołudnie. Powietrze wydaje się czystsze, a roślinność bardziej aromatyczna. Ten lekki zapach oddaje doskonale nastrój wakacyjnego dnia z leśnymi owocami i świeżym imbirem, nutami jaśminu, kwiatu pomarańczy i niebieskiego lotosu.

Zacznę od tego, że świeca jest ze mną od zeszłego roku, jednak bardzo ale to bardzo ją oszczędzam - pewnie zastanawiacie się dlaczego? To przy niej powiedziałam: Tak! Więc drodzy Panowie świeca to rewelacyjny prezent na rocznicę a idąc w parze z pierścionkiem i bukietem róż gwarantuje najlepsze wspomnienia :) Przejdźmy jednak do zapachu :) Świeżość z odrobiną piżma, zapach jest perfumeryjny, wyłaniają się delikatnie kwiatowe nuty z odrobiną słodyczy. Całość tworzy bardzo niepowtarzalną kompozycję, którą warto mieć w swojej kolekcji :)

6 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.