Kringle - Citrus and sage

Zapachowy tydzień zaczynaliśmy akcentem owocowym, później były kwiaty teraz czas na zioła. Obserwując swojego bloga w pewnym momencie ewoluował z bloga szafiarskiego na blog zapachowy żeby w końcu przejść na lifestyle. Oznajmiam, że po ponad 4 latach różne wpisy tematyczne satysfakcjonują mnie bardziej niż jeden wąsko zakrojony kierunek. Ale biorąc pod uwagę fakt, że lubię wszelkie formy zapachów, postanowiłam nie odchodzić od tego tematu. Więc na zmianę możecie podpatrywać recenzję zapachów od Yankee Candle i Kringle a na blogu do tej pory ukazało się ich całe mnóstwo. Dziś przed Wami prezentuję Kringle - Citrus and sage.


Dostępność: Goodies

Innowacyjna kompozycja zapachowa, która rozbudzi Twoje zmysły. Nowoczesne połączenie orzeźwiającego aromatu naturalnej cytryny, suszonej szałwii i pikantnych ziół. Energetyczny, wakacyjny, wprowadzający w dobry nastrój zapach, doda Ci energii w każdej sytuacji. Z Breakable Wax Potpourri - Cytryna i Szałwia możesz cieszyć się świeżym, egzotycznym zapachem cytryn dojrzewających w pełnym słońcu. To nic innego, jak ogromna dawka endorfin! Gwarantujemy przypływ energii i dobry humor na cały dzień.

Zapachy Kringle zaskakują i to nie od dziś, na wiosnę sięgam po te świeże najczęściej owocowe i kwiatowe, a co powiecie na zapach w którym cytrusy spotykają się z ziołami? Brzmi ciekawie? Owszem i jeszcze ciekawiej pachnie. Świeżość cytrusów połączona z aromatem szałwii tworzą skomplikowaną ale ciekawą całość. Sam zapach dość ciężko określić warto go wypróbować samemu, jego złożoność sprawia, że zapach intryguję. Dla mnie to faktycznie mieszanka ziół i cytrusów w jednym, jest świeża i orzeźwiająca - idealna na wiosnę :)
1 komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.