Kringle - Lily of the valley

Kiedy za oknem od kilku dni po wiośnie nie widać ani śladu, a ja dosłownie dostaję szału patrząc na ten stan rzeczy, wiosnę staram się zorganizować sobie sama. Właśnie tak, pogoda przygnębia a sytuacja trwa już kolejny dzień. Jednak wiadomo na złą pogodę nic nie poradzę - mogę jedynie ją przeczekać albo... albo sięgnąć po prostu wziąć sprawy w swoje ręce i chociaż w domu mieć namiastkę tego co jeszcze kilka dni temu działo się za oknem. W tym przypadku sięgam po woski Kringle lub Yankee Candle, najchętniej te kwiatowe. Do tego książka w dłoń i przeczekuję złą aurę - przyjemne z pożytecznym prawda?


Dostęność: Goodies

Konwalia, piękny i naturalny kwiat o drobniutkich, delikatnych i śnieżnobiałych płatkach. Od teraz możesz go poczuć w każdym momencie. Breakable Wax Potpourri - Lily Of The Valley przeniesie Cię do prostej, naturalnej krainy pięknych ogrodów. Poczujesz zapach wiosny, budzącego się życia i słońca, które nieśmiało wydobywa się zza chmur. Dziewczęcy, delikatny aromat, który przynosi radość i wiosenną atmosferę w zaledwie kilka chwil.

Kwiaty marki Kringle idealnie nadają się na wiosnę, Lily ofe the valley to obok Peony najlepiej odwzorowany zapach kwiatów. Konwalie odwiecznie kojarzą i zawsze będą kojarzyć mi się z dzieciństwem i beztroską. To właśnie te małe białe kwiatki babcia stawiała w kuchni na parapecie a ich zapach roztaczał się po pomieszczeniu. Te same konwalie rosły na skalniaku przed domem, zawsze z niecierpliwością czekałam aż zaczną kwitnąć żeby móc poczuć ten słodko - kwiatowy aromat. Polecam wszystkim zaczynającym przygodę z zapachami i przede wszystkim miłośnikom kwiatów :)
5 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Jeszcze nigdy nie próbowałam, ale muszą pachnieć cudnownie :)
  Pozdrawiam :)
  Lovett Lov

  OdpowiedzUsuń
 2. ojej kocham konwalie! ;)
  U mnie nowy post, zapraszam ---> http://onlymymotivation.blogspot.com/2016/04/militarnie.html

  OdpowiedzUsuń
 3. zapach na pewno przypadłby mi do gustu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam ten zapach :)) Nawet moja mama - która nie lubi wszystkich zapachów wosków i zamyka mi drzwi do pokoju jak coś palę w kominku - powiedziała, że jej się podoba :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.