Yankee Candle - Summer Peach

Nowa letnia kolekcja Yankee Candle- Riviera Escape jest od dłuższego czasu dostępna już w sklepach. Osobiście miałam okazję przetestować wszystkie cztery zapachy czyli: Summer Peach, Sea Salt&Sage, Olive&Thym i Riviera Escape w woskach, jednak na duży forma zasłużył tylko jeden zapach jakim jest Summer Peach. Pewnie zauważyliście, że YC już nie pojawia się na blogu tak często jak wcześniej i jest to zmiana na stałe. Teraz zapachy będą tylko miłym dodatkiem a nie tematem przewodnim bloga. 

Dostępność: Goodies

Duży słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu soczystych brzoskwiń, dojrzewających w gorących promieniach południowego słońca z domieszką subtelnych nut piżma i wanilii.

Od samego początku kiedy tylko sięgnęłam po woski z edycji Riviera Escape wiedziałam, że Summer Peach koniecznie muszę nabyć w świecy. Piękny zapach słodkich, dojrzewających w słońcu owoców brzoskwiń. Przepełniony owocową eksplozją, z dodatkiem słodyczy wanilii. Świeca pachnie wspaniale, jest idealna na wiosenne dni. Odkąd tylko trafiła w moje ręce odpalam tylko ją. W końcu przywołuję przyjemne wspomnienie lata. Podsumowując: soczyste owoce i słodka wanilia, to wszystko Yankee Candle zamknęło w słoju Summer Peach.

9 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. mmm ale musi Ci pachnieć ładnie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Już gdzieś czytałam recenzję zapachu...
  Ty jeszcze bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że warto zainwestować w tą świecę <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm, już czuję ten zapach :) Idę do Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja nie mogę się zdecydować ciągle na YC, chce jakiś zapach delikatny, ale ładny, a jak wącham próbniki, to wszystkie są piękne :(
  www.kayleenbeauty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ajć nie rób mi ochoty na kolejną świecę :p

  OdpowiedzUsuń
 6. Nowe zapachy kuszą niesamowicie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo kusząco, z pewnością się zdecyduję. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Aż czuję jej piękny zapach.. Mmmm :D

  http://garderobelove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.