Yankee Candle - Verbena

Wczoraj wnętrza dziś zapachy, dalej pozostajemy w wiosennym klimacie i cieszymy się zapachami kwiatów. Ostatnio Yankee Candle wypuściło limitowaną serię trzech zapachów w skład której wchodziło: White Tea, Vanilla i Verbena. Limitka całkiem przyjemna jednak na duży format skusiłam się tylko w zapachu White Tea. Pure Essence bo tak właśnie nazywa się limitowana edycja Yankee Candle wyszła całkiem przyjemnie. Niebawem White Tea w dużym słoju doczeka się swojego blogowego debiutu jednak zanim to nastąpi przed nami jeszcze trochę woskowych wpisów. Po za tym w weekend docierają do mnie same dobre wieści - zakwalifikowałam się na 5 edycję Blogotok - ktoś z Was też się pojawi :)?


Dostępność: Goodies

Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o odświeżającym zapachu kwiatów werbeny połączonej z cytrusami i kremową wanilią.

Muszę się przyznać, że zanim kupiłam wosk nie wiedziałam w ogóle jak pachnie Verbena, wszyscy wyczekujący limitki znali ten zapach, a ja? Nie wiem gdzie ja byłam jak rosła Verbena. Mimo to skusiłam się na wszystkie trzy zapachy w woskach. Ale czym właściwie pachnie Verbena? To zapach kwiatowo - cytrusowy, połączenie zapachu kwiatów z cytryną. Ma w sobie jakąś cierpką nutę, która niestety nie pozwala mi na długie palenie. Sama kompozycja jest dość ciekawa, jeśli ktoś lubi takie "cytrynowe kwiatki" powinien czym prędzej zamawiać ten zapach bo jak już wcześniej wspominałam jest to edycja limitowana :)

3 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

  1. YC wciążdla mnie nieznane :D Jeszcze mam nadzieję, że to zmienie w najbliższym czasie

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne są te zapachy, ale YC odstrasza mnie trochę ceną.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.