Książka na maj: Social Media Start

Maj - czas kiedy maturzyści przeżywają horror (z powodu matur a jakże), studenci wyczekują dni braku kultury studenckiej a ja wreszcie mogę przyjść do Was z nową książką. W tym miesiącu wyjątkowo tylko z jedną, ze względu na to że przyćmiłaby ona każdą inną książkową propozycję. JasonHunt - czyli autor całego zamieszania, sprawił że setki (jeśli nie tysiące) blogerów z zapartym tchem wyczekiwało kuriera u swoich drzwi. Wyczekiwałam i ja. W końcu jak tylko ruszyła przedsprzedaż jego nowego dzieła (z powodzeniem książki Tomka można nazywać dziełem) kupowałam je z szybkością światła. Książkę przeczytałam w jedno popołudnie, teraz sięgnęłam po nią po raz drugi żeby utrwalić swoją wiedzę.


JasonHunt, jeden z najbardziej popularnych i wpływowych blogerów w Polsce. Autor ponad 3000 publikacji, bohater kilkuset artykułów prasowych. Prowadzi blogi JasunHunt.pl i JasunHunt.in, na których porusza tematy związane z psychologią emocji, mediami i szeroko pojętym stylem życia. Każdego miesiące jego strony notują ponad milion odsłon i tysiące komentarzy czytelników. 

Współuczestniczył w kreowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych dla kilkudziesięciu największych światowych marek, a od 2010 roku prowadzi wykłady i szkolenia dla firm w zakresie PR i reklamy w social mediach. 

Auto bestsellerowych książek Bloger i social media, Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj oraz powieści THRON.

Kocha piłkę nożna, kobiety, podróże, boks i święty spokój. Dużo czyta, głównie o sobie. Nie wie, co to stres i brak wolnego czasu. Ciężko odpoczywa 365 dni w roku. Bloger. 

Zacznę od faktu, że książki Tomka człowiek dosłownie pożera, litera po literze, kartka po kartce. Na przeczytanie SMS wystarczyło jedno popołudnie. Skarbnica wiedzy - bo jak inaczej nazwać kartki zapełnione setkami porad i ciekawostek? I nie ważne, czy dopiero w Twojej głowie zrodził się pomysł założenia bloga, czy już go założyłeś ale nie wiesz co dalej czy też tak jak ja w blogosferze jesteś już kilka lat. Bloger uczy się przez całe życie. A uczyć trzeba się od najlepszych - Tomek robi to dobrze.  W książce znajdziesz dosłownie wszystko w pigułce - począwszy od założenia bloga, po prowadzenie fanpage, tworzenie społeczności oraz wsparcie pracy takimi serwisami jak Tumblr, Twitter, Pinterest etc. Jeśli obca Ci jest strategia publikacji w social mediach bez obaw Tomek zadbał o rozpisanie wszystkiego krok po kroku.  Książka popycha do zmian. Wszystko co dzieje się teraz na blogu jest właśnie efektem wiedzy jaką dostarczył mi JasonHunt w postaci 238 stron. Dodatkowe wskazówki przekazał już w kuluarach - mailowo. A teraz na sam koniec słów kilka o dostępności książki, bo doszły mnie słuchy że ludzie szukali jej w Empiku i księgarniach - uprzedzam tam jej nie znajdziecie. Książkę kupicie u Tomka na blogu - polecam od razu wziąć Full zestaw jeśli nie jesteś jeszcze w posiadaniu innych jego poradników. Cena samego Social Media Start to zaledwie 39zł - mi ta inwestycja zwróciła się w błyskawicznym tempie :).


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.