Zadbaj o bezpieczeństwo swojego komputera - AVG program antywirusowy

Czy używasz komputera do blogowania, pracy a może innych ważnych rzeczy? Nie wiesz jaki program antywirusowy wybrać a utrata danych spędza Ci sen z powiek? Poznaj moją przygodę z AVG. Jakiś czas temu, kiedy mój poprzedni laptop postanowił zakończyć ze mną współpracę a ja byłam zmuszona zakupić nowy sprzęt wiedziałam, że do rozpoczęcia przygody z Samsungiem będę potrzebować dobrego programu antywirusowego. 


Program antywirusowy to podstawa

Laptop to moje narzędzie pracy, aktualnie służy do pisania pracy licencjackiej, prowadzenia bloga oraz jakże inaczej - do rozrywki. Istotną rzeczą są zapisane na nim dane takie jak zdjęcia oraz wszelkiego rodzaju dokumenty. Stale z sieci pobieram różnego rodzaju pliki, przykład pierwszy szablon na bloga. Nigdy nie mam pewności, że dany plik nie posiada niespodzianki w postaci wirusa który zaatakuję mój sprzęt. Bez programu antywirusowego ani rusz. 

Poznajcie działanie programu AVGAVG 

Bardzo prosty w instalacji i intuicyjny w działaniu jest program antywirusowy AVG. Jego instalacja nie zajęła więcej niż 10 minut. Ze strony AVG pobrałam plik, następnie na maila otrzymałam numer licencji i instrukcję. W oka mgnieniu program był zainstalowany na laptopie a ja mogę spać spokojne bez obaw, że któregoś dnia jakiś wirus zaatakuje moje narzędzie pracy. Skan komputera trwa kilka minut - AVG oprócz ochrony komputera chroni również naszą pocztę email. Jeśli wszystko z naszym komputerem jest w porządku poszczególne sekcje zaznaczone są na zielono, w razie niebezpieczeństwa podświetlają się na czerwono. Ponadto program nie bombarduję nas setką powiadomień - wyświetla je tylko wtedy kiedy jest to potrzebne.


Antywirus AVG - dobry wybór dla Twojego komputera

Nie ważne czy jesteś blogerem, urzędnikiem czy freelancerem - pamiętaj, że program antywirusowy dla Twojego komputera to podstawa. Jeśli chcesz spać spokojnie i nie mieć obaw przed utratą danych, śmiało mogę polecić Ci program AVG. Jak zainstalować program krok po kroku oraz najnowsze wiadomości dotyczące bezpieczeństwa w internecie znajdziecie tutaj.

Specjalnie dla czytelników bloga minimalistKa

Specjalnie dla Was razem z AVG przygotowaliśmy rabat w wysokości 25% na zakup programu AVG, który zabezpieczy Was i Wasz komputer przed szkodliwymi oprogramowaniami. 


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.