Paese Artist - Terra Rosa&Golden Brown

Przyszedł czas na powrót do regularnego blogowania. Praca licencjacka wymaga minimalnego dopieszczenia co za tym idzie to co zajmowało najwięcej czasu jest już prawie skończone. Dziś post typowo kosmetyczny, na blogu goszczą pigmenty od marki Paese. Piękne głębokie kolory i niesamowite krycie zamknięte w małych pojemniczkach. 
Paese Artist 

Wysoko napigmentowane sypkie perłowe cienie do powiek. Nadają idealne, trwałe i intensywne kolory, efektowne rozświetlenie oraz uwodzicielskie wykończenie makijażu.

Pigmenty Paese nadają powiekom idealne, trwałe i intensywne kolory, efektowne rozświetlenie oraz uwodzicielskie wykończenie makijażu oka. Można je stosować samodzielnie lub w połączeniu z ulubionymi cieniami. Szczególnie zalecane do makijaży wieczorowych,  karnawałowych, scenicznych.

Linia Paese Artist kierowana jest głównie do profesjonalistów. Jeśli jednak macie ochotę nabyć wprowadzone świeżo do oferty produkty możecie z powodzeniem zrobić to w sklepie on-line Paese. Koszt jednego pigmentu to 29zł. Dostępnych jest 6 wersji kolorystycznych - moje wersje to brązy bo co innego tak dobrze będzie pasować do niebieskiej teczówki jak nie brązy. Terra Rosa i Golden Brown to kolory, które z całej szóstki najbardziej przypadły mi do gustu. Rewelacyjnie napigmentowane, zamknięte w małych słoiczkach o pojemności 1g idealnie nadają się do spektakularnego wieczornego makijażu. W połączeniu z idealnie wytuszowanymi rzęsami i krwistą czerwienią na ustach stworzą niesamowity look.


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.